Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért nem jár végkielégítés?

Miért nem jár végkielégítés?

Figyelt kérdés
Ha a munkáltatónál köteleznek az covid oltásra és te nem oltatod be magad akkor felmondanak. Úgy olvastam ebben az esetben nem jár végkielégítés. Viszont a jelenlegi munkaszerződésedben nincs benne a kötelező covid oltakozás és a munkáltató felmondása esetén te nem feleltél meg neki!Miért nem jár a végkielégítés? Nálunk már volt munkaszerződés módosítás évekkel ezelőtt. Én nem írtam alá és mégis tovább foglalkoztattak a régivel a mai napig. Hátrányosan érintő munkaszerződés módosítást nem vagy köteles aláírni! Ebben az esetben a munkáltató felmondhat és ki kell fizetnie a végkielégítést! Itt miben más a helyzet?

2021. aug. 11. 09:42
1 2 3
 21/26 kovpet ***** válasza:
Akkor úgy jártál, igen. Ha meg a covidtól vagy a long covidtól szívsz, akkor meg amúgy jártál. Csak a kettőnek teljesen más az esélye.
2021. aug. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Én csak azt tudom, hogy kitűnően érzem magam és a környezetem is vakcina nélkül! Úgy ,hogy corona vírusossal pingpongoztam és azt a személyt megviselte! Szóval találkoztam a vírussal! Miért kockáztatnék mellékhatást az oltással? Amikor a vírussal együtt is jó vagyok. Az meg két hét alatt kiment belőlem. De visszatérve az eredeti kérdésre és akkor az mondom járnia kell a végkielégítésnek, mert a munkaszerződésemben nincs oltási kötelezettségről szó, sem utalás arra változhatnak a körülmények!
2021. aug. 13. 11:39
 23/26 anonim ***** válasza:
53%

ti oltott idióták pont úgy várjátok, hogy mi megdögöljünk a lélegeztető gépen, mint mi, hogy kijöjjön rajtatok valami mellékhatás. szerintem ez halál vicces:) Amúgy tisztavérű oltatlanként élek mint hal a vízben, járok strandra, étterembe, mindenhová. az immunrendszerem, a szervezetem érintetlen az oltástól, a betegséget elkapni nem tudtam, pedig volt "állítólagos" kovidos a családban, kb 2 napig gyenge volt:)

mindenesetre, az oltást kivenni nem lehet, BÁRMI derüljön is ki később.

2021. aug. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

23-asnak elmondanám nem oltásellenes az aki a covid vakcinát nem kéri! Az nem nevezhető védőoltásnak! Egy védőoltásnál sem terhelik rád a felelősséget! A védőoltások védettséget adnak a covid oltások nem!

[link]

2021. aug. 14. 13:29
 25/26 A kérdező kommentje:
Közel egy év után hozzá kell tennem oltatlanul semmi bajom nem volt. Egy napot nem voltam táppénzen. Soha nem teszteltettem magam!Igazából az első hullámmal sem találkoztam. És sorra jönnek az aggasztó hírek azóta is az oltottakkal kapcsolatban. Persze nem a fősodratú médiában. Az emberek a saját tapasztalataikat osztlyák meg és alkalmanként amikor elég naggyá duzzad egy ilyen csoport a facebook törli is. Kizárt dolog ,hogy ezektől a gyártóktól bármi kelljen valaha is nekem. Még vitamint se veszek tőlük!
2022. júl. 29. 02:01
 26/26 A kérdező kommentje:
Mára kiderült a vakcina kamu. Az oltottak hullanak és én még most sem találkoztam a covid első hullámával sem. Amerikában is kimondta a bíróság a covid vakcina nem védőoltás! Ezután is jobb lesz fenttartással kezelni minden gyógymódot ami azoktól jön akik úgy gondolják túl sokan vannak a világon!
2022. dec. 8. 20:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!