Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyha az állam indított egy...

Hogyha az állam indított egy örökölt földdel kapcsolatos tárgyalást, miért Nekem kell fizetni az eljárási költséget?

Figyelt kérdés
Van egy föld amit többen örököltünk és az állam indította ezt az eljárást, hogy ki akarja megtartani, ki mond le róla, stb... Ha az állam kezdeményezte ezt az egészet, miért nekünk kell fizetni ezt?
2021. aug. 11. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Mert valószínűleg azért indította az állam, mert senki nem volt hajlandó kezdeni semmit a helyzettel, de ettől meg kell oldani és nem az állam felelőssége, hogy nem tudtatok megegyezni.
2021. aug. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lett intézve, lemondott róla mindenki az én javamra, az enyém lett, 8 hónapon keresztül jártunk tetves tárgyalásokra, 3 hónapja véget ért, nost megint elkezdték. Akkor miről is beszélsz? Letudtuk az egészet, a tetves állam meg megint baszakszik, ráadásul nekünk kell fizetni ezért is?
2021. aug. 14. 16:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod az ügyedet világosan elmondani, ne csodálkozz, ha nem tudnak neked válaszolni. A vádaskodásaidra és a társadalomkritikádra senki nem kíváncsi.
2021. aug. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tipikus magyar....

Te feltételezted hogy mi nem kezdtünk vele semmit, te mentél ebbe bele, továbbá azt is te írtad, hogy "nem az állam felelőssége, hogy nem tudtatok megegyezni.", holott nem említettem egy szoval sem, hogy megegyeztünk volna vagy sem.


A kérdésem arra irányult, hogy miért Nekem kell fizetnem, ha az Állam indította az eljárást, nem pedig arra a sok sz*rra, amit te ide köpködtél.

2021. aug. 14. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!