Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A boxer legális hogyha nálam...

A boxer legális hogyha nálam van? 2021

Figyelt kérdés

Ha nem akor van olyan boxer ami 2 ujra kell az legalis vagy mindegyik illegalis? [link]


ezen az oldalon azt irja legalis de ez egy 2013 as oldal. Ha mindenfele keppen illegalis akkor tudtok irni onvedelmi cuccokat?



2021. aug. 14. 14:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféle ütést keményítő eszköz illegális. Emiatt a boxer is az (ezt írja az oldal is), a 2 ujjas is az szerintem, mivel az is azt befolyásolja.
2021. aug. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor tudsz valami legalisat?
2021. aug. 14. 14:36
 3/11 anonim ***** válasza:
73%

Igen. Csináld azt amit én. Kiedzed az öklödet keményen, valamint az alkart és a sípcsontot. Ezekért nem is tudnak büntetni sem, sem pedig elvenni.

Azt hozzá tenném, hogy én nem vagyok balhés alak, csak szeretek sportolni, szeretem feszegetni a határaimat minden téren, egyszer gondoltam egyet és belevágtam egy ilyenbe is. Haszna nem igazán van számomra, mert önvédelemre nincs szükségem, bele nem kötök senkibe, szóval ilyen téren nincs baj. De pl ha favágás közben elkapja a fa a lábszáram, meg se érzem, még azt se ha lejön a bőr, olyankor azért hasznos.

2021. aug. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
30%
Persze, hogy legális. Ha nem lenne, pisi lenne a nadrágod!
2021. aug. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
8 cm bármilyen kés,de bicskák közül csak hagyományos
2021. aug. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
38%

Ahogy írta előző,csak elfelejtettem mondani :D

Ne használj boxert mert eltörik az kezed, inkább használj gázsprayt

2021. aug. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
45%
rajtam mindig az van, eddig nem volt gond
2021. aug. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
37%
Minden illegális, nehogy valaki megsérüljön. Felnőtt ember el tudja dönteni a kockázati tényezőt, hogy hordjon-e magával védelmi eszközt vagy se. Ezért nem érdemes mindent tiltani. De jó védelmi eszköz a karambit.
2021. aug. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%

törölve lett a kérdésre szakmailag pontos és értékes válaszom.

megtudhatom miért?

2021. aug. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9

Egy választ nem látok itt, ami tippeket adott arra, hogy hogyan félemlítsen meg valakit amikor leveri.

Azt amiatt is törölhették, mert lehet törvényt is sért és nem csak az oldal szabályzatát.

Azért konkrétan egy bűncselekmény elkövetésére ha adsz egy leírást azzal te is bűntészes vagy. Ha azt sajnálod, hogy törölték, akkor ne tedd. Ha egyebet akkor azt sajnos nem láttam már én sem.

2021. aug. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!