Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hol találom a "NAV által...

Hol találom a "NAV által nyilvántartott adók, járulékok, pótlékok, bírságok és egyéb tartozások" listáját? Mik tartoznak ebbe bele és mi az ami nem?

Figyelt kérdés
2021. aug. 18. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
Sehol.
2021. aug. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, honnan van ez az idézet? Miért gondolod hogy ezek mind egy listán lennének megtalálhatóak és te azt megnézheted simán a neten?
2021. aug. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Mert buta.
2021. aug. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

NAV fizetési kedvezmény adás szabályaiból van az idézet, arra lettem volna kíváncsi, hogy az én tartozásomra lehet-e kérni részletfizetést/enyhítést, mert nekem nem egyértelmű. Ha te otthon vagy a témában írj privátot és leírom ott pontosan mi nem egyértelmű.


3/3 : Attól, hogy valaki kérdez mert bizonyos témakörben nincs meg a járatossága miért lenne buta?

2021. aug. 18. 15:38
 5/6 anonim ***** válasza:

#4 Így már értem, ez a te privát adódra vonatkozna a saját ügyfélkapus belépéseddel megnézhetően, ugye?

Bocsi, nekem sem volt egyértelmű. Nekem meg valami kicsi túlfizetésem volt és arra sem volt érthető számomra hogy mit kell vele tennem ha nem akarom hogy visszafizessék még most. Én egy ilyen szöveget kaptam: "TÁJÉKOZTATÁS ADÓSZÁMLA-TÚLFIZETÉSRŐL"

Lehet hogy fel kellene tenned ezt a kérdést az "Üzlet és pénzügyek" rovatban is, hátha ott van aki ért hozzá.

2021. aug. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ebev felületen lekerdezheto
2021. szept. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!