Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ezek után miért nincs börtönben?

Ezek után miért nincs börtönben?

Figyelt kérdés
Lopás, becsületsértés, súlyos testi sértés miatt indult eljárás ellene. Ellopta az osztálytársa fülhallgatóját, 1 hétre rá meg a megalázott az iskolájában egy gyereket, letérdeltette, levideózta és körbeküldte a haverjainak. Súlyos testi sértést ellenem követte el. Úgy kezdődött az egész hogy egy barátom mindig panaszkodott hogy van egy osztálytársa aki az egyik haverjával mindig cseszegeti őt, sok mindenkit, de leginkább őt szereti piszkálni. Egy idő után megkért hogy menjek oda és beszéljek vele, talán tőlem megijed, elég nagy vagyok és judozok egy ideje. Odamentem, megkérdeztem hogy mit miért csinál, majd azt mondta hogy ne bántsam mert ő "csicska gyerek", utána elfordultam egy pillanatra, és orrbavert elég keményen, 2-3 másodpercig azt se tudtam hol vagyok, azt az időt kihasználva még 2x állonvert ami következtében a földre estem, és nem bírtam felkellni. Utána elvileg gúnyosan elkezdett nevetni, majd le rohadt parasztozott minket, majd elfutott. Ez még tavaly októberben történt, most volt a tárgyalás. Anyjával jött meg 2 unokatestvérével, nem láttunk rajta félelmet, tárgyalás előtt vígan nevetgélt a testvéreivel, semmi megbánás, eskü olyan volt mintha moziba lettek volna, vagy nemtom. Tárgyaláson azt mondta a bírónak hogy azért cseszegette a haveromat mert utálja a "parasztokat", azt hiszi jó poén bíróságon játszania magát, semmi megbánást nem tanusított. 2 év börtönt kapott 4 évre felfüggesztve, magyarán nem kell bemennie, tárgyalás után is nagyon boldog volt. Ennyi az egész. Bíró miért nem tekintette súlyosbtó körülménynek a magatartását amit a tárgyaláson csinált? Nem látta hogy úgyse változik meg, és nem is érdekli ez az egész? Mert amit láttam meg amiket meséltek nem nagyon teríti jó útra ez az egész.

2021. aug. 21. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:
35%
Levike? Vagy Levike ikertesója?
2021. aug. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A történet főgonosza a jellemzése alapján végül mindenképpen börtönben végzi. Mert ha a 4 év alatt csak meglegyint valakit, és meg fogja tenni, mert ilyen az alaptermészete, akkor mehet a börtönbe. Amikor börtönbe kerül, akkor nagyon büszke lesz magára.
2021. aug. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Csak annyi az baj,ha simán elmegy otthonról,vagy sima csendhábórítás,vagy valakit meglegyínt,akkor +1 év börtön.

Amúgy ha nem volt priusza,akkor simán felfüggesztett oszt cső

2021. aug. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!