Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Nekem ezért miért kell börtönb...

Nekem ezért miért kell börtönbe menni?

Figyelt kérdés
Haverom összeveszett a főnökével elég csúnyán, ezért áthívott magához inni. Felmentem hozzá, vett 2l whiskyt, megbontottuk az egyiket, elkezdtünk TV-zni meg beszélgetni, majd egy idő után elég csúnyán lerészegedtünk, elkezdtünk utána nagyon hangosan zenét hallgatni elég sokáig, ilyen roma depis zenét, mulattunk egy jót. Elkezdett utána a szomszéd dörömbölni, nem vettük a hangos zene miatt először észre, csak harmadjára elvileg, éppen ezért elég ideges volt, mert hogy neki korán kell kelni izé meg hozé. Akkor leindultunk az utcára tovább italozni, kocsma már mind zárva ezért lementünk még pár sörért a dohányboltba. Cigink az pont nem volt, ezért odamentünk két emberhez, valami 60 év körüli rocker volt és a nevelt lánya. A rocker azt mondta nem cigizik, ezért a haver arcon ütötte , majd elmentünk. Mivel kellett legalább egy 2-3 szál keresgéltünk embereket még, láttunk 3 fiatal szórakozó gyereket, kértünk tőlük cigit meg tüzet, adtak, de a haver mondta nekik adjanak még egyet, azt már nem adtak, ezért azt a gyereket is arcon ütötte, elszaladt a másik kettő. Elszívtuk azt az egy szálat, haver akart még kérni de mondtam neki hogy inkább menjünk el, ő meg a főnökét is megakarta verni de hazazavartam, ő általában nem ilyen csak nagyon részeg volt. 2 héttel utána kerestek minket a rendőrök, garázdaság, könnyű testi sértés. Havert 2 évre ítélték el, voltak előtte ilyen verekedős ügyei, engem 5 hónapra, de miért? Én nem is csináltam semmit csak néztem, nem provokálta, nem ütöttem, nem is szóltam senkihez. Miért ítéltek el?

2021. aug. 31. 22:35
A kérdező szavazást indított:
Nem érdemeltem meg, csak a haver
Megérdemeltem
33 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Ótvar kamu kérdés.
2021. aug. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"Passzív magatartással pszichikai bűnsegély megállapítására adhat alapot az, ha valaki egy erőszakos bűncselekmény elkövetésének a helyszínén jelen van, jelenlétével bátorítva az elkövetőt, és bénító hatást gyakorol a sértettre."


[link]


Neked le kellett volna állítanod a haverod, amikor megütötte az első embert nem utána vele tovább folytatni a garázdálkodást az utcán.

2021. aug. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen szépen tudsz gépelni akkor gondolom olvasni is. Így az ítéletet is el tudod olvasni, amiben le van írva milyen bűntett ügyében hoztak ítéletet és az is hogy a bíróság milyen bizonyítékok alapján ítélt el.

Megjegyzem, ha első bűntettes vagy akkor ilyen esetben 99%-ban felfüggesztettet szoktak hozni próbára bocsájtással nem pedig letöltendőt egyből.

2021. aug. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Fsms ***** válasza:
91%
Ha nem tudod megérdemeled a börtönt.
2021. aug. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Írj könyvet róla.
2021. aug. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
Pusztán a dohányzásért, meg az italozásért is lesitelnélek.
2021. szept. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Ha épp nem csinálsz semmi külőnöset akkor is, azért a primítiv állatszerű létezésért amít merészelsz megvalósítani, már bőven börtönt érdemelnél.
2021. szept. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
86%
roma depis zene hallgatása önmagában börtönbütetéssel súlytandó. =/
2021. szept. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!