Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek kaphatok kártérítést?

Szerintetek kaphatok kártérítést?

Figyelt kérdés
3 hete elütött egy autós,a tettes meg van a rendőrségi ügynek még nincs vége. Engem is ki akar hallgatni a rendőrség viszont olyan súlyosan megsérültem hogy nem emlékszem rá hogy ütött el a nagy autó. Remélem meg fizet érte mert több mindenem is eltört és amint a kórházba ért a helikopter meg is kellett műteni és lélegeztető gépre is kellett tenni.
2021. szept. 10. 11:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Ügyvéd tudja, de ezt maradandó E. kárositásnál bevett bíroi gyakorlat szerintem.
2021. szept. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A károkozó kgfb. biztosítója a személyi sérülésre is fizet, ha indokolt.
2021. szept. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ahhoz fel kell jelentened. Kell egy jó ügyvéd, esetleg tanúk vannak?
2021. szept. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy írtad ki ezt a kérdést ha 3hete törtŕnt és tönn mindened is eltört?
2021. szept. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#3 Tanú szerintem nincs, nem emlékszem és fogalmam nincs hogy látta e valaki a balesetet

#4 3 hét óta nagyon sokat javultam és már csak a lábam fáj és egyedül nem tudok járni viszont kezelni fogják.

2021. szept. 10. 14:03
 6/10 anonim ***** válasza:
Amúgy térfigyelő kamera?? Értem én hogy 3hete sokat javultál kedves kérdező, de akkor a lábad tört el csak? Mert azt írtad több mindened. Én nem tudom ismerősöm elütötték eltött a karja ,lába ,agyrázkodása lett és 2hónapig ki se engedték a kórházból. De akkor te a szerencsések közzé tartozol
2021. szept. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy van kamera mert a faluban ütöttek el ahol lakom. A jobb lábam nem tört el csak fáj mert a jobb oldali medence csontom eltört és a kulcs csontom is.
2021. szept. 10. 15:08
 8/10 A kérdező kommentje:
Illetve a fejem is be vertem mert a főútról repültem az árokba ami annyira nincs közel és vérrögök alakultak ki sajnos az agyamban de azt mondták az orvosok hogy el fognak tűnni.
2021. szept. 10. 15:10
 9/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
Van olyan polytrauma, amit ha megműtenek, akkor utána pár hét múlva már jól van, tud akár járni is, nem mindenki anyámasszony katonája.
2021. szept. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Polgari pert inditasz es kesz. Es utana megprobalsz megegyezni a soforrel. Buntetougyben, azert mert elutott, nem fognak itelni semmit. Azt neked kell érvényesíteni.
2021. szept. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!