Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Feljelenthetem őket ezért?

Feljelenthetem őket ezért?

Figyelt kérdés
Két fiatal reggel a buszmegállóban arról beszélgetett, hogy hogy lehetne kiírtani a romákat, meg milyen hasztalanok és csak a magyar népen élősködnek. Én is roma vagyok és nem értek ezzel egyet.

2021. szept. 11. 08:41
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Miért nem mentél oda hozzájuk?


Kialakulhatott volna egy beszélgetés...

2021. szept. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Fel.
2021. szept. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem, mivel nem követték el bűncselekményt. Az, hogy te nem értesz velük egyet nem bűn.
2021. szept. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Az megvan, hogy egy szabad országban nyugodtan beszélgethetnek az emberek? Ha nem egymásnak mondták volna, hanem eléd álltak volna ezzel, akkor nyafoghatnál. Így csak elmondták egymásnak a véleményüket, ez a szólásszabadság része, még akkor is ha ezt próbálják pár helyen elnyomni
2021. szept. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
semmilyen büncselekményt nem követtek el, így nem tudod feljelenteni őket.
2021. szept. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Ha csak beszéltek róla az egy dolog.Bármiről lehet bezsélni,ezt hívják úgy hogy szólás szabadság mert állítólag demokrácia van vagy nem?

Nem lehet ezért senkit sem jelentgetni a rendőrségen.Ha nem téged fenyegetnek meg életveszélyesen akkor ez ennyi.Ha még meg is fenyegetnek valakit azt is bizonyítani kell ám mert nem úgy van hogy bárkit csak úgy bemártunk.

2021. szept. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagy nyilvánosság előtt kell történnie. Addig semmit nem lehet tenni.
2021. szept. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. szept. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!