Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » 13 éves barátnőmet rendszerese...

13 éves barátnőmet rendszeresen bántalmazza az apja nem maradandó sérülésekkel, szeretnék valamit tenni érte, de mit tehetnék kívülállóként?

Figyelt kérdés

Az előítéleteknek itt most nincs helye. Ez most nagyon komoly felnőtt aggódás a 13 éves ártatlanság bántalmazása ellen.

21 éves vagyok, és a barátnőm 13. A kapcsolatunk titok a szülők előtt még 1 évig.

Nem reszelek a barátnőmmel, és tudjátok mit? Nem is érzek vágyat még rá. Semennyit.

Pusztán csak szívemből szeretem.

A kapcsolatunkról ennyit.


Az apja ittas, beteg állat.

Ha iszik, súlyosan bántja a lányát.

Az utóbb a fejét verte egy csempéhez, szerencsére múlandóan.


A barátnőm nem akar semmit tenni ellene, mert azt mondta "még ez is jobb, mint ha elváltak volna"

Dühös vagyok nagyon.


Mit tehetnék érte?

Nagyon aggódom.



2021. szept. 14. 22:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nagyon vigyázzál magadra kérdező.

És ha eddig nem szedtél gyógyszert keress fel egy pszichiátert.

2021. szept. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Csak ennyi a baj betölti a 14 et és törvényesen is vállalhatjátok ez egyáltalán nem bűn Szép napot
2021. okt. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!