Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tesztoszteron, és egyéb...

Tesztoszteron, és egyéb vényköteles szerek rendelése; jogi következmények?

Figyelt kérdés
Az ilyen szerekhez elég nevetségesen áll hozzá a magyar törvény, viszont a teljesítmény fokozó szerek nem esnek egy kategóriába a kábítószerekkel, és a vásárlás/birtoklást illetően nem találtam információt a jogi következményekről. Azon kívül hogy nem jutok hozzá a rendeléshez, mire számíthat az ember lebukás esetén?

2021. szept. 25. 15:33
 1/3 anonim válasza:

Tudtommal már azonosan kezelik a kábítószerekkel.

Bár szerintem elég necces lebukni vele mert amíg egy kábítószernél egy laikus is levágja rólad hogy a hatása alatt vagy,a szteroidnál nem ilyen egyértelmű.

Másrészről meg nem is veszik olyan komolyan. Ismerek olyan rendőrt is aki használt ilyesmit.

2021. okt. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mi a forrás erre hogy azonosan kezelik a kábítószerekkel? Én még nem hallottam erről
2021. okt. 11. 16:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Jól írja az első,ugyanúgy büntetik az eladását és a birtoklását 2013 óta.
2021. okt. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!