Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ezèrt tènyleg megbüntetnèk az...

Ezèrt tènyleg megbüntetnèk az eladót vagy bezáratnák a boltot?

Figyelt kérdés

Pár ève törtènt a faluban aminek szem ès fültanúja is voltam hogy az egyik takarmány boltban egy fickó vásárolt kb 10 szál kutyaszalámit. Az eladó, aki egyben a tulaj is meg megkèrdezte hogy hova hordja ezt a sokat, a multhèten is elvitt több mint tizet. Erre a fickó aki nem is nèzett ki csórónak az öltözködèse ès az autója alapján azt mondta az eladónak hogy hát hova vinnèm, megenni, tudod te milyen finom ez? Erre az eladó nem szolgálta ki ès elzavarta hogy oda többet ne menjen mert hogy ezèrt ő hogy meg üti a bokáját ha olyan fülèbe jut. Hogy akár be is zárathatják miatta.


Èn ezt a rèszèt nem èrtem. Takarmány bolt, felnőtt ember tudja mit vesz meg. Plusz mèg ki is van több helyre plakátolva az ajtókra èl a falra is hogy nem emberi fogyasztásra szánt áruk, meg kizárólag állati fogyasztásra szán árukat árul. Mièrt ütnè meg a bokáját miatta?



2021. okt. 1. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem buntetnek meg az eladot .... mindenki azt csinal az altala vett kutyaszalamival amit csak akar - megeheti, vagy fel is dughatja ahova csak akarja :)
2021. okt. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor mièrt zavarta el a fickót? Főleg ezzel az indokkal?
2021. okt. 1. 12:21
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Nem minden boltos szereti vagy tolleralja a 'hulyeket'!!!
2021. okt. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Amugy pedig nem finom! Asszony egyszer ahogy nyitotta a kutyakonzervet felkialtott, basszus ennek olyan finom illata van, hogy megkostolom ... meg is tette ... azt mondta, hogy nem is finom es sotlan. Hiszek neki! :)
2021. okt. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Na, ezért büntetnék meg az eladót, hogy nem szolgál ki valakit, aki semmi olyat nem tett, csak viccelődik. Nem sokba telne azt mondani a vevőnek, hogy azért nem szolgálták ki, mert cigány, vagy mert meleg, stb. Bizonyítsák be, hogy nem az.
2021. okt. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nah, adj egy címet. Megyek, megbüntetem a boltot, hiszen kiderült, már eladott emberi fogyasztásra :P
2021. okt. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%
Valószínűtlen, hogy valaki hetente megegyék 10 rúd szalámit. A vevő szerintem trollkodott. Ettől az eladót még meg kellene büntetni.
2021. okt. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!