Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Beperelhetem a google-t...

Beperelhetem a google-t politikai befolyásolás miatt amiért a youtube folyamatosan csak politikai reklámokat (gyurcsány show) dob fel?

Figyelt kérdés
Folyamatosan jelentem, hogy irreleváns/kifigásolható a reklám csak hogy ne kelljen végignézem, illetve a reklám témák testreszabásánál is kivettem a politikát és mindent amibe ez valamilyen szinten beletartozhat mégis állandóan ezt dobja fel. Rohadtul nem érdekelnek ezek és mégse bírom sehogy se kikapcsolni, szóval ez szerintem már direkt befolyásolásnak minősül.

2021. okt. 10. 13:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Pereld, bár nem tudom, mi lesz a vége. Adblockot azért telepítsd.
2021. okt. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy feljelentheted ... azt csinalsz amit akarsz - es ok is!!! :)))
2021. okt. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze beperelheted


De tárgyalás nélkül fogják kifizettetni az eljárás költségét


Ezt vállaltad amikor oda mentél

2021. okt. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
20%
Kapsz egy olyan hardwer-bant minden eszkozodre, hogy azonnal visszarepulsz az analog vilagba!!! :DDD
2021. okt. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Pereld csak nyugodtan, de a perköltséget te fogod fizetni a végén...


Egy okot mondj, hogy miért nem használsz adblockot? Két kattintás és utána magától tiltva lesz az összes reklám...

2021. okt. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Perelheted, de mivel a youtube általános szerződési feltételei között nem szerepel semmilyen kitétel arról, hogy ne dobálhatna fel neked politikai reklámokat, így értelme nem sok lesz.
2021. okt. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
4#:)))
2021. okt. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Telefonon még mindig nincs adblock.
2021. okt. 10. 14:17
 9/11 A kérdező kommentje:
Esetleg ha valakinek van valmi ötlete, vagy tud valami más beállítást(az adblockon és a youtube vanceden kívül) amivel sikerült megszüntetnie a politikai reklámokat (a többivel alapvetően nincs bajom), akkor nyugodtan megoszthatja hátha működik számomra is.
2021. okt. 10. 14:19
 10/11 anonim ***** válasza:
Mindkét oldalt futtatja, nem érdemes.
2021. okt. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!