Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tudatalatti üzenetekért...

Tudatalatti üzenetekért megbüntethetnek?

Figyelt kérdés
Nem találtam semmit arról, hogy a magyarországi vagy eu-s jogszabályok büntetnék-e a tudatalatti üzenetek elrejtését videókban, esetleg honlapokon (szubliminális üzenet, pillanatnyi időre képek felvillantása, ... stb.). Tudna valaki idézni valami jogi szöveget, ami ezt tiltaná vagy büntetné?

2018. jún. 21. 00:30
 1/7 Gugu Gabor ***** válasza:
100%

amiről tudok az a reklám törvény



[link]


nem észlelhető hirdetést keresd,


egyébként szerintem ha megbuksz vele akkor rád húzhatnak ezen kívül mást is.

2018. jún. 21. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Néhány ilyen beteg deep webes videókban is ez van. Paranoiát okozhatnak.


[link]

2018. jún. 21. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az a bizonyos pszichológiai kísérlet kamu volt, igen.
2018. jún. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, Gábor!

Végre itt van egy szem konkrétum: "11. § Tilos a tudatosan nem észlelhető reklám."

Na, és akkor mi van, ha én ezt megszegem? Kijátszhatom-e, ha a honlap nem magyarországi szerveren van?

2018. jún. 21. 11:58
 5/7 Gugu Gabor ***** válasza:
Nem játszhatod ki, itt bem mindenféle trükkös hackelésre kell gondolni, egyszerüen a magyar rendörség fogja megkeresni az adott ország rebdörségét ami valszeg tök hivatalossan fogja kikérni az adataidat a tárhely szolgáltatotól.
2018. jún. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És milyen büntetésre számíthatok? Verbális, esetleg pénzbeli, netalán ülnöm is kell?
2018. jún. 21. 20:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Amúgy kérdező, nem éri meg a strapát, érdemes lenne elolvasni a tudományos kutatásokat a témában, nem fogsz tudni így befolyásolni embertömegeket...
2018. jún. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!