Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hányan vagyunk akik ilyen...

Hányan vagyunk akik ilyen társkeresök áldozatává váltunk?

Figyelt kérdés
Most igy utolag rájöttem csalás áldozatává váltam mit lehet tenni?
2010. szept. 2. 08:04
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

ez most mi? társkereső oldalon/cégnél találtál egy valakit magadnak, aki kisemmizett, kihasznált?

utólag semmit!

2010. szept. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
egy társkeresö oldalon megismertem egy lányt és én bolond modon érzelmileg kötödve hozzá mindent elhittem amit mondott és persze pénzt is küldtem neki most már tudom kihasználtak,az egész a pénzemre mert,nem olyan válaszokat várok akik leszurnak mert tudom hogy én hibáztam nem kellett volna de mit lehet tenni ha lehet az ilyenek ellen?
2010. szept. 2. 10:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Az "ilyenek" ellen annyit lehet tenni, amit magad is beláttál valószínűleg: NEM hiszed el minden szavát, és NEM küldesz pénzt neki.

Először legyen találkozás, meg jöjjetek össze ha úgy alakul (najó azért kávéra stb első randin meghívhatod...)

Ha azt várja hogy tömöd, meg eltartod, akkor egy pénzéhes ribanc, akivel alapból nem kell kezdeni, és az első alkalommal kidobni.

2010. szept. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért így járni lehet összejövés után is. :D

Engem egy ilyen egy hónap együttélés után semmizett ki.

2010. szept. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
Nekem bejönnek a társkeresők. Főleg a "szerelemdoboz". Miért van az, hogy engem nem használnak ki a lányok? Találkozom velük, megkocsikáztatom, majd lekúrom őket. Ha jó volt, akkor lehet, hogy még párszor megkaphat, ha közepes vagy rosszabb volt, akkor mehet a levesbe. Ne hagyd, hogy kihasználjanak a ribancok, használd ki te őket! Lehet, hogy egy aljas patkánynak tűnök, de hidd el, hogy sokkal jobb érzés így, mint kihasználva lenni.
2010. szept. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!