Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » XP sp 2-m van, és tegnap...

Betty89 kérdése:

XP sp 2-m van, és tegnap kiírta hogy: Előfordulhat, hogy szoftverhamisítás áldozatává vált. A Windows ezen példánya nem felelt meg az érvényesítési eljáráson. Mikor elindítom a rendszert, akkor is mindig eltűnik a hátterem, hiába állítom vissza!?

Figyelt kérdés
Próbáltam már tucat feltörőt, de egyik sem sikerült. Ezeket próbáltam: WGAPlugin, vagy a :Windows_XP_Eredetis_g_Crack. Rar-t Egyik sem jó! Hol tudom ezt ki csinálni? Segítsetek légyszi! Köszi:Betty
2011. aug. 15. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy újratelepítés biztosan megoldaná. Szedj le valami bevált verziót (nekem csak szériaszám kellett hozzá, de jól tartotta magát, a frissítések is lejöttek rendesen).
2011. aug. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 P.O.C. ***** válasza:
2011. aug. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 P.O.C. ***** válasza:

Innen az x86 -os verzió kell neked.


Ha nem jönne be, telepítsd úja a rendszert SP3 -al gyárilag integrált telepítővel:

[link]

A linken lévő második serial, még nincs fekete listán. Én is azt használom.

2011. aug. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2011. aug. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségeket,sikerült megcsinálnom.

Azért nem akartam újra rakni a rendszert,mert túl sokáig tartott volna a rajta lévő cuccaim leszedni,és ha csak egy progi futtatásával kész lenne minden,akkor feleslegesnek tartanám az újra rakást. Ezt az oprendszert már többször is használtam,a laptopomon is ezzel kezdtem,és még soha nem kötözködött.

Köszönöm nektek!

2011. aug. 17. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!