Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tegnap karanténba raktak mert...

Tegnap karanténba raktak mert fateromnál a pcr teszt pozitív lett. Viszont ma megjött a védettségi igazolványom(még csak egy oltást kaptam). Mentesít vagy nem a karantén alól?

Figyelt kérdés
Tüneteket nem tapasztalok semmilyet. Pozitív pcr tesztem nincs és nem is mondták, hogy kötelező lenne azért mert egy háztartásban vagyunk. Most akkor?
2021. okt. 12. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
22%
Nem kell vele foglalkozni. Szard le az egész vírusbohóckodást.
2021. okt. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
15%
Egyébként pedig nem a faterod, hanem az édesapám. Faterjuk kizárólag a szarevő pávakölköknek van.
2021. okt. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem mentesít, hiszen ugye az oltottakat ha csak kontaktok nem rakják karanténba.

Akkor kéne karanténba menni, ha neked is lenne igazolt pozitív teszted, hiszen akkor ugye fertőzöl

2021. okt. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Melyik hivatalos szervnél kellene érdeklődni ez ügyben,amire hivatkozhatok ha az utcán megállít a rendőr.
2021. okt. 12. 18:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!