Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ezt hogy büntetnéd? Iskolai...

Ezt hogy büntetnéd? Iskolai "szabályszegés"

Figyelt kérdés
Hogyan büntetnél meg egy csoport fiút, aki az iskolai öltözőben, szünetben egy hordozható, elektromos főzőlapon vizet melegít egy lábasban? Azért írtam idézőjelben, hogy szabályszegés, mert nem így konkrétan nem találtam semmit, ami a házirendben ezt büntetné.

2021. okt. 13. 14:33
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Na, végül nem lett semmi, de az iskolaőr jelenléte nélkül már a tanár is nevetett rajta xdd Mondta, hogy segített volna rajtunk, ha elmondjuk, hogy kik voltak benne, de erre azt mondtam, hogy inkább az igazgatói, de én nem árulok be senkit. Ez tetszett neki + hogy magunktól mentünk le hozzá ma. Annyit mondott, hogy vágjuk magunkat kisangyalba és elfelejti.
2021. okt. 14. 14:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!