Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hol kell befizetni a bűnügyi...

Hol kell befizetni a bűnügyi költséget? Nem kaptam se cseket ,se számla száamot amire be tudnám fizetni. Köszönöm előre.

Figyelt kérdés

2021. okt. 22. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit kaptál? A határozatot,ítéletet?csak hozta valaki,aki telefonon vagy e-levélben elérhető.Azt felhívod vagy írsz neki és a válaszból meg fogod tudni.
2021. okt. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Budapesti 18. és 19. kerületi biróságtol kaptam levelet. Csak aszt írja hogy bűntetővégzés : 1 év szabadságvesztés bűntetés és annak végrehajtását 2 évi probaidőre felfüggeszti. Aszt is írja hogy meg kell fizetni a bűnügyi költséget ,de nem írja hogy hová vagy kinek.
2021. okt. 23. 20:44
 3/6 anonim ***** válasza:
A levél felső sarkánál,nincs ügyszám,alatta meg az ügyintéző elérhetősége?Amennyiben nincs,akkor,szerintem a Bíróság Házipénztárában kell befizetni,ha van ilyen.Szóval,a cím már megvan,így hétfőn be tudsz menni a Bíróság épületébe,ahol a Biztonsági Szolgálat munkatársa fog intézkedni.Vagy csekket ad,vagy szól,hogy mehetsz a pénztárba befizetni.
2021. okt. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nincs. Megvan csak a biroság e-mail-je meg a telefonszama. Lehet hogy majd nekik írrok, mert Győri vagyok ,szóval 2,3 orra kénne még oda érnék. Köszönöm a segitséget.
2021. okt. 23. 21:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon helyes! Ettől még nézd végig tüzetesen,mert az ügyednek,kell,hogy legyen ügyszáma!Már a tárgyalásnak is volt ügyszáma.Az ügyszám nélkül,nem fogják tudni,hogy mely üggyel kapcsolatban érdeklődsz.Így azt sem fogják tudni megmondani,hogy mekkora összeget kellene fizetned!Milyen tárgyalás volt,hogy még kirendelt ügyvédet sem kaptál? Az ügyvédednek,el kellett volna mondania,hogy hová kell fizetned!Ez a múlt.Most az van,hogy igen,telefonáljál!Telefonon,vélhetően kapsz választ,de azért erősítsed meg e-levélben is!
2021. okt. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi történt?Hová kellett befizetned?Csekket kaptál vagy számlaszámot?
2021. nov. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!