Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Létezik ilyen szituáció?

Létezik ilyen szituáció?

Figyelt kérdés

Mi van akkor ha a lánnyal közösülök, majd a dolog közepénél kijelenti, hogy ezt nem akarja és feljelent erőszakért. Lecsukhatnak? Vagy ha már belement nem?


Csak eszembe jutott, amúgy nem történt ilyen. ^^



2021. okt. 24. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Közösülök.... de szép szó.
2021. okt. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég aljas dolog lenne. Nem tudom lehetne-e bizonyítani valahogy hogy ártatlan vagyok... :(
2021. okt. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy feljelenthet. Viszont még ha vádat is emelnének ellened, hamar ejtenék bizonyíthatóság hiányában. Meg aztán neki is kellemetlen lenne a rendőrségen a sok hülye kérdésre válaszolni.
2021. okt. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Utolsó: Fordítva ülsz a lovon: nem az ártatlanságot kell bizonyítani!

Amúgy meg, ha ilyen megesne, akkor vissza kell perelni, hogy ő feleljen a vádaskodásáért!

2021. okt. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37%

"Mi van akkor ha a lánnyal közösülök, majd a dolog közepénél kijelenti, hogy ezt nem akarja és feljelent erőszakért. "


Na ha az aktus közepén nekem ilyen hülyeséggel állna elő egy csaj,akkor lenne csak megerőszakolva igazán :) :)

2021. okt. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
#6 Te meg mehetnél a böribe. Ott aztán 120 kg zárkatársaid téged is jól megerőszakolnának...
2021. okt. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

6# Igen, mehetnék, feltéve ha tudná a csaj bizonyítani!

Aktus közepénél tartunk, tehát erőszakos behatolásnak már nyoma sincs.

Pl egy ágyon meg simán letudnék fogni egy átlagos nőt úgy hogy a bőrén semmi felületi nyom,sérülés ne látszódjon.

Amúgy nem vagyok erőszak párti, de ezek sajnos tények.

Volt nyomozó ismerősöm mesélt egy fiatal nőről akinek az elkövető kést tartott a torkához és kezével befogta a csaj száját. Szegény csaj sokkot kapott, majd nem mert védekezni sem és hagyta hogy megerőszakolja. Diszkréten kezelték az ügyet, de nőgyógyász és pszichológus bevonásával, végül az elkövető letöltendőt kapott.

2021. okt. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!