Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kívülállóként ki mit gondol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kívülállóként ki mit gondol erről a szituációról? Létezik, hogy ennyi idősen még egy 13-14 éves szintjén van, vagy jól érzem, hogy semmit nem akar?

Figyelt kérdés

Én egy csendesebb kicsit visszahúzódó lány vagyok, általában nehezebben nyitnak felém a pasik (saját bevallásuk szerint tartanak kicsit tőlem a határozottságom miatt). Na most adott egy baráti társaság, akiket nem ismerek olyan rég óta, és van egy srác, aki nagyon tetszik, de nem tudom hova tenni a viselkedését. 10 megszólalásából körülbelül 9,5 beszólás,amit néha már nem tudok eldönteni, hogy most csak viccel, vagy tényleg nem kedvel...(a társaságban lévő többi lánynak is kb ennyit szól be) Viszont vannak helyzetek, amikor teljesen normálisan áll hozzám, ilyenkor már-már elhiszem, hogy érdeklődik (ölelget, hazakísér, puszit ad és kér, és ilyenkor a beszélgetésünk is olyan, mintha tényleg meg akarna ismerni). A napokban pl random közölte hogy amúgy nincs barátnője,és megint olyan volt, mintha akarna valamit, aztán elkezdett csipkedni meg oltogatni, 2 napja meg egyáltalán nem beszélünk.

A barátnőim szerint nem kellene aggódnom, akar tőlem valamit, csak nem tudja, hogyan álljon hozzám mert egy hosszú kapcsolata miatt neki kimaradt ez a csajozós "szocializáció"....én nem vagyok ebben ennyire biztos, szerintem így 21 körül már kiöregedtünk abból, hogy a beszólogatással meg hajhuzkodással adjuk egymás tudatára, hogy tetszik valaki.

Kíváncsi vagyok, kívülállóként mit gondoltok. (20L,21F)



2017. ápr. 18. 23:30
1 2
 1/13 Fish1 ***** válasza:
100%

Ezt így nehéz megítélni. Kérdés miket szólogat be, mert ha a többi csajjal is ugyanezt csinálja és ugyanígy, akkor nem biztos, hogy ebbe többet kell belelátni. Vagy mindenkinek csapná a szelet egyszerre? :)

Vannak ilyen stílusú emberek, akik ezzel igyekeznek kitűnni, hogy oltogatnak.

2017. ápr. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Ilyen a stílusa általános esetben, abból látszik, hogy másokkal is így viselkedik. Ha arra vagy kíváncsi, hogy akar-e valamit, akkor azt a többi "normális" megnyilvánulásából következtesd.
2017. ápr. 19. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem te vagy gyerek szinten agyilag hogy nem 30-as IGAZI pasival kezdesz, hanem egy ilyen takonnyal!
2017. ápr. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
3as:20 éves a kérdező,nem akar még családot,hogy 30al kezdjen.Mondjuk elég szomorú,hogy egy 21 éves pasas ilyen szinten áll,nem gondolod? Meg egy 30 évesnek mások az igényei,mint egy 20 évesnek,akkor is,ha az a 20 éves nincs egy óvodás szintjén.
2017. ápr. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem, a többi csajjal máshogy viselkedik. Az egyikükkel nagyon jóban van neki csak nagyon ritkán szól oda és az is mindig vicces. A másikkal közömbös, a harmadikkal piszkálják egymást az érezhetően baráti. Szóval a többiekkel nem ugyanígy viselkedik mint velem, pl egy idő után már bántanak a beszólásai, pedig nem vagyok egy érzékeny lelkű ember viszont a puszis rész meg csak rám igaz, ill előfordult már, hogy félrehívott beszélgetni amire viszont többen mondták, hogy amikor odajöttek érezhető volt valami vibrálás, hogy megzavartak vmit.

Második: sajnos a normálisból van a kevesebb és a beszólogatásaival annyira üti a normálisat, hogy tényleg nem tudom megítélni.

2017. ápr. 19. 14:07
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
Vannak férfiak, akiknél a szexuális érdeklődés így nyilvánul meg, hogy éles beszólásokkal csipkelődnek. Van amelyik azt várja, hogy a nő visszavágjon, és ezt a játékot élvezik - ez kicsit olyan, mint a tánc nekik, és vannak olyanok is, akik vérig sértődnek, ha a nő visszacsíp, és esetleg szellemesebben le is győzi őket, olyankor a férfi hiúságukban esik csorba. De a pasik nagy része így flörtöl, és büszkék rá, mert nem "nyálasak", és roppant vagánynak, szexinek érzik magukat tőle. Ne kérdezd, hogy miért, engem is kiakaszt.
2017. ápr. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

#3


Baromállat.


#Kérdező


Keress másik férfit, a korosztályodban. Vannak jobbak.

2017. máj. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Gyerekes!Kérdés az hogy neked lesz e energiàd és idegrendszered hozzà !Vagy hagyod ês geresel komolyabb pasit !
2017. máj. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Keresel*
2017. máj. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Én egy csendesebb kicsit visszahúzódó lány vagyok, általában nehezebben nyitnak felém a pasik (saját bevallásuk szerint tartanak kicsit tőlem a határozottságom miatt)."

Lehet, hogy valamit én olvasok hülyén, de nekem ez nem igazán fér össze. Mármint a határozottság és a visszahúzódó természet. Ezt hogy érted?


Abban lehet valami, amit a barátnőid mondanak. :) Hogy valóban nem tud mit kezdeni a helyzettel, illetve az is lehet, hogy ugye megvan az a vagány, feltűnősködős "identitása", ami bevált neki, hiszen bírják a baráti körben (gondolom, felhívja magára ezzel a figyelmet gyakran, vagy legalábbis ez a célja), és ehhez valamennyire ragaszkodik melletted is. Általában nehezen szakadnak az emberek el attól a szereptől, ami bevált és ez természetes.:) És nem olyan szerepről beszélek, ami egy álarc, hanem olyanról, ami hozzá tartozik. Hogy ő miért választotta ezt magának, az sok dologból jöhet, lehet, hogy a társaságot akarta megnyerni és ez ivódott bele, lehet, hogy valamit ellensúlyoz vele (más zavarában tereli a témát, elpoénkodja... ez is ilyen kis kapaszkodó :) ).


Hogy a te kezed ebben "meddig ér el", azt innen nem lehet szerintem megmondani. Biztosan tudsz rá hatni onnantól, hogy érdekled, de ezt semmiképp sem szabad erőltetni. Abból legalábbis nem sok jó sülhet ki, ha te komolyan veszed, ő meg ezt folytatja. Ha a helyedben lennék, valószínűleg az ő eszközeivel közelíteném meg. :) Én is szekálnám és hülyülnék vele, aztán amint komolyra vált, megragadnám azt a verzióját és haladna a dolog tovább (esetleg megkérdezném, hogy minek hülyül folyton). Gyerekként ne kezeld, ha bármi lesz köztetek, akkor benne fogsz ragadni a felnőtt szerepében, ő meg marad ilyennek. Az meg nem vezet sehova.

2017. máj. 21. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!