Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért van az,hogy komolyabb...

Miért van az,hogy komolyabb fegyverek amik jók lenne önvédelemre,az szabálysértés?

Figyelt kérdés

Pl:Kisebb (10-20 cm kés),macséta,paprika spray,olmósbót,rúgos bicska,pillangó kés..

Ergo olyan úgy elővehetik ellenem,de én akkor maximum 6 cm bicskával annyi érek mint egy fogatlan ember egy almával



#Fegyver, önvédelem,fegyverek,kés,bicska,fegyver tartás
2021. nov. 20. 09:30
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

10

éppen ezaz,gázspray nem is hatásos,mert vannak annyira utca csibészek akiik megszokják..

Gázpisztoly???Pff,max rendes gumipisztoly.

Kést,meg akkor érdemes ha késharcos/bunyós vagy..

2021. nov. 21. 11:58
 12/14 Thunderfairy ***** válasza:
Kedves 10-es. Én csak azt irtam le a 8-as válasznál hogy mi az amit tehetsz a biztonságodért. Nem sértettél meg inkább tanultam az irásodból egy-két új dolgot amit nem is tudtam.
2021. nov. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
90%

Na pár dolog.


- A pillangókés szabad, ha 8cm-nél rövidebb a pengéje.


- A gázspray-t nem szokja meg senki.


- Szabálysértés...ÉS???? Olyan, mintha vizelnél egy parkban, vagy 50 helyett 60-al mennél a kocsival. Kifizeted, és kész.

2021. nov. 22. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

13

Na ja,csak az a baj hogy egy pl bicska max 10 ezer,de egy büntetés 150 ezerig terjed...

És nem mindenkinek van pénze kifizetni,de igazad van..

Csak elveszik mellé az fegyód.

2021. nov. 30. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!