Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Az igaz, hogy a szabálysértő...

Az igaz, hogy a szabálysértő kérdéseket és valaszokat csak akkor törlik a moderátorok, ha egy felhasználó jelenti is őket?

Figyelt kérdés

Miért van ez így?

Olyan nem történhet meg, hogy ha meglát a moderátor egy szabályszegő kérdést vagy választ az oldalon, annak ellenére is törli, hogy nem jelentette senki?

A moderátorok szét szoktak nézni az oldalon szabálysértő dolgokat keresve, vagy csak a jelentett tartalmakkal foglalkoznak?

Ha egy szabálysértő választ senki sem jelent, akkor biztos, hogy ott fog maradni?


Csak kíváncsiságból kérdezem. :D



2021. febr. 3. 14:12
A kérdező szavazást indított:
Akkor is szoktak kérdéseket és válaszokat törölni, ha NEM jelenti őket senki.
Csak a jelentett kérdések és válaszok kerülhetnek törlésre.
13 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudjuk, de feltételezem, hogy időnként szétnéz a moderátor.
2021. febr. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem a jelentett kérdések, válaszokat megnézik, hogy jogos-e és elbírálják (ezt már írták nekem emailben), és egyébként a meg dolgoznak is mellette, ha van idejük...de lehet, hogy ezt nem tudjuk meg soha...
2021. febr. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amúgy is nézik a dolgokat, pl pár éve mikor jött be valami új szabály, akkor minden 16 alattit kitiltottak, és ezt is jóformán kérdések, válaszok alapján, tehát ahol valakiről kiderült hogy 16 alatt van, az ment a levesbe. GOndolom akkor átnézték a dolgokat.
2021. febr. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg automata keresést is használnak.

HA például egy válaszba beleírod, hogy MODERÁTOR, azt tuti elolvassák.

2021. febr. 4. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!