Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Nagyon durván zsarol egy...

Nagyon durván zsarol egy elmebeteg, hogy rá fog írni utána mindenkire és kipletykál, kitalál rám dolgokat, ha nem engedelmeskedem? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Instárol ismerem, mindig megtalált, pedig csomószor letiltottam, aztán szoktunk beszélgetni, meséltem neki a családomról, hogy zaklat a pasim stb. Egész sok dolgot megtudott rólam, de a teljes nevemet sem tudja..


Viszont mint megtudtam, ő azért van instán, mert 2 éve zaklat a prostikat és az ismerőseit. Most azzal fenyeget, ha "nem intézem el, hogy XY visszaírjon neki, akkor ráír XY-ra, meg kitálal neki". Ezt nagyon szeretném, de hogyan intézzem el, hogy valaki visszaírjon neki, aki nem akar...


Akkor átment őrült be, fenyeget, zsarol mindennel amit kiadtam magamról, próbáltam leállítani. Meddig várjak, intézed, akkor majd XY tudni fogja, megyek ráírok.... Nagyon durván fenyeget és zaklat is. Megvannak a screenshotok, simán letartóztatnák, de nem akarok balhét.


Csomószor letiltottam, de megtalál új fiókokról... Tudom én voltam a marha, hogy megbíztam egy netes idegenben, de 2 évig nem csinált ilyesmit, megsajnáltam stb. Szerencsére a teljes nevemet, címemet stb nem tudja... DE azt sem akarom, hogy mindenkire ráírjon és hazudozzon, meg ezzel zsaroljon. De megakadályozni sem tudom, maximum őt veszik elő, már nem érdekel. Teljesen átment szörnyetegbe, 5 percenként ír és követelőzik, hogy kicsinál, ha nem ír vissza neki XY. Aztán hogy szarba intézzem el neki, ha nem ok nélkül tiltptta le?



2021. nov. 22. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Tájékoztasd, hogy a beszélgetéseket rögzíted és zsarolás illetve becsületsértéssel feljelentést teszel ellene.

Illetve tiltsd és állítsd be privátra a fiókodat és csak azokat igazold vissza akiket valóban ismersz.

2021. nov. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mondtam neki! Azt is, hogy lementettem mindent és feljelentem, ha nem áll le. Arra az volt a válasza, hogy "jó akkor megyek facere, majd ő megmondja", valamint "majd megmondom a rendőrségnek, hogy csak összeszerkesztetted"... Tiltom csinál újat és ott is zsarol....



Hihetetlen, hogy kiben bíztam meg, ez egy elmebeteg. Már nem tudtam aludni sem, ez tényleg képes lenne rá. DE az nem az én saram, ha ő írogat másoknak...

2021. nov. 22. 11:47
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mond neki hogy a rendőrség az ő telefonját is meg fogja nézni és ott elő tudják keresni akkor is ha törölte.
2021. nov. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondom, tedd privátra a fiókodat, akkor nem tud rád írni csak ha bekövet és te jóváhagyod.
2021. nov. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Gofrisütő ***** válasza:
100%
A rendőrség hozzáfér a privát beszélgetéseknek. Hinni fognak neked.
2021. nov. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tegyél feljelentést
2021. nov. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!