Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért jár le a védettségi...

Miért jár le a védettségi igazolvány a természetes immunitásra négy hónap múlva az oltott immunitásra pedig sosem?

Figyelt kérdés
A természetes immunitás úgy tudom még teljeskörűbb, nyálkahártyás is az oltottal ellentétben. De mondjuk járjon le négy hónapra oké. De az oltásosat akkor sem értem miért nem köti ezzel szemben semmi időhöz a kormány.

2021. nov. 26. 17:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Előbb-utóbb kötni fogja, nyugodj meg.
2021. nov. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%
6 hónap után még van védetségem (mérettem)akkor minek járjon le 4 hónap után?
2021. nov. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%
Mert aki egyszer megkapta az örökre védett és nem oltatna.
2021. nov. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
42%
elvileg 6 hónapra adják betegségen igazoltan átesett, nem oltottnak.
2021. nov. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Mert a cél a lötty beadatása, nem a járvány legyőzése. Szerinted miért mehet valaki fuldokolva, 40 fokos lázzal, maszk nélkül fesztiválra, miközben az egészséges "oltatlan" lassan már levegőt se vehet?
2021. nov. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy az nem felelőtlenség, hogy adott egy igazoltan covid beteg, megkapja a karantént, majd 10 nap múlva mindenféle újratesztelés nélkül mehet vissza a közösségbe?

Doktort is kérdeztem erről, azt mondta, hogy csak eü s dolgozókat tesztelnek karantén után is.

2021. nov. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nemcsak hogy lejár 4 hónap után, hanem nem is annyira terjed ki minden területre, mint az oltási. Pl nem lehet uniós igazolványt igényelni. Nem oldja fel a karantén kötelezettség alól a kontakt személyt. Egy szó nem esik erről, csak az oltásról.
2021. nov. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
29%
Ha mindenki oltatna, ilyen kérdés fel sem merülne. Nagy szerencse, hogy annakidején a pestis elleni oltás mindenkire kötelező volt és nem opcionális. Még mindig a fekete halállal kéne "szórakozni" ha szabad választás lett volna!
2021. nov. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

bizony 8as.

tényleg szerencse, hogy már 1350ben is oltással védekeztek a pestis ellen...

2021. nov. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
9: Aha. Bubópestis ellen van oltás, "kedves" 9-es. Egyébként főleg karanténnal védekeztek, de 30 évente visszatért. Itt viszont megy a nyígás a kijárási tilalomra is, ugye,... "Engem ne korlátozzon senki" és hasonlók. Én betiltatnám az oltást, akkor menne a sok birka, hogy "én akkor is oltatok, miazhogy tán kihagynaak belőle? Nekem ne mondja senki, hogy ne oltassak" És mennének oltatni. Ezeknek mindegy, csak széllel szemben lehessen vizelni.
2021. nov. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!