Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Autama fegyverek használata...

Autama fegyverek használata nem tilos civilek számára? Varga Judit azzal lövöldöz instagramon.

Figyelt kérdés
Úgy tudom lőtéren sem megengedett a használatuk.
2021. dec. 31. 14:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Rosszul tudod.
2021. dec. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Autama valóban megengedhetetlen, mert senki sem tudja, mi az.
2021. dec. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező linkelnéd azt a videot amiből egyértelműen kiderül, hogy a miniszterasszony automata fegyverrel lőtt. Lehet hogy én nem voltam elég alapos, ezért egy olyan videofelvételre lenne szükség amin egyértelműen látszik, hogy az elsütőbillentyű egyszeri meghúzásakor egymás után több lövést adott le a fegyverből.

Sajnos a képről nekem a fegyver pontos típusa sem derül.

Csak azért kérdezem, mert én is lőttem a budakeszi lőtéren M4-es karbéllyal, de csak egyes lövéssel. Erről azt kell tudni, hogy két verzióban forgalmazzák még az egyesült államokban is. Van amelyik félautomata, tehát csak egyes lövés leadására képes és van amelyik sorozatlövésre is alkalmas. Az USA egyes államaiban is tilott hogy magánszemély automata fegyvert birtokoljon.

Ha ezek a tények számodra is ismertek voltak akkor nem értem miért írsz ki egy provokáló kérdést. Ha nem tudtad akkor örülök hogy segíthettem.

2021. dec. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha rendőrségi vagy katonai lőtéren volt akkor kaphatott egy automata fegyvert kipróbálásra. Na és akkor mi van ? Romokban a demokrácia ?

Ha privát lőtéren volt az nem birtokolhat automata fegyvert.

2021. dec. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
37%
Politikusoknak mint tudjuk, mindent IS szabad.
2021. dec. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

"Ha rendőrségi vagy katonai lőtéren volt akkor kaphatott egy automata fegyvert kipróbálásra."


Az nem korrupció? Állami lőtéren csak az állami szervek lehetnek.

2021. dec. 31. 18:36
 7/16 anonim ***** válasza:
77%
Bammeg, ennyire átmosták az agyatokat, hogy már mindenhol korrupciót láttok? Az állam rendőrsége korrumpálta az állam igazságügy-miniszterét, vagy mi van? Olvass kevesebb Soros-sajtót.
2021. dec. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Direkt provokál ez a szerencsétlen mert rájött hogy beégett. Nem tudja bizonyítani az állítását ráadásul nem is ért hozzá.
2021. dec. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező továbbra is várjuk a bizonyítékot hogy automata üzemmódban használta a fegyvert. Ha nincs bizonyítékod akkor ne vádaskodj.
2021. dec. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
4.-nél a pont.
2022. jan. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!