Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Jelölt lettem egy pártban,...

Jelölt lettem egy pártban, viszont úgy néz ki hamarosan Tenerifére költözök, ilyen esetben mi a teendőm?

Figyelt kérdés
Február közepét megvárom, összeszedem az 500 ajánlást viszont utána indulnék Tenerifére. Mennyire fontos, hogy az áprilisi választáson itthon legyek? Úgy értem gyakran kell emiatt ügyeket intézni? Vagy meg lehet vele valakit bízni itthon, hogy intézze a dolgokat? Nem akarom visszamondani a jelöltséget, de kiköltöznöm is ki kell.. bejutó helyet úgyse kapnék, tehát gondolom az áprilisi választás után már mindegy itt vagyok-e vagy nem, viszont előbb szeretnék elköltözni.
2022. jan. 1. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ti melyik párt vagytok? 😅
2022. jan. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Akkor most megszünik a Táncsics radikális balpárt?
2022. jan. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Melyik párt?
2022. jan. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Vagy csak trollkodsz, vagy már most hozod a "politikusi szintet".

Nem hiszed, hogy lenne esélyed (valóban nincs), de nem is érdekel, csak az, hogy lehet két lovat egyszerre megülni.

Ebben a helyzetben a tisztességes hozzáállás az lenne, ha jeleznéd, hogy külfödre költözöl, keressenek másik jelöltet.

Bármennyire jelentéktelen is a párt, a jelölteknek legalább a kampány időszakban illik kiállni a választók elé különböző rendezvényeken, nem külföldről nem foglalkozni az egésszel.

Persze akinél ez rendben van, az született politikus... vagy csak troll.

2022. jan. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem trollkodok, a párt nevét nem adom meg mert a kérdés szempontjából nem releváns. Viszont a külföldre költözés még nem biztos, a jelöltség meg igen, ezért is nem akarom visszaadni, mert akkor 2 szék közül a pad alá eshetek. Továbbra is várom a kérdéshez kapcsolódó normális válaszokat.
2022. jan. 1. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!