Kezdőoldal » Utazás » Európa » Úgy néz ki, hajléktalan...

Úgy néz ki, hajléktalan leszek, most még van egy kis pénzem, azon gondolkodom, vajon eu lévén kimehetek tenerifére, hogy ott legyek hajléktalan?

Figyelt kérdés

2019. jún. 4. 21:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
Nem fog menni. Minden országban gond ha valaki hajléktalan, és rendszeresen ellenőrzik őket. Ha kint Tenerifén felfigyelnek, hogy utcán élsz, bevisznek, és hamar megtudják milyen állampolgár vagy. Majd kitoloncolnak.
2019. jún. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
Az EU-ban hajléktalankodhatsz, de egy turistaparadicsom pont rossz ötlet. Annyi más lehetőség van...
2019. jún. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
66%
Simán, ha ide jutnék én is ilyen helyre mennék. Eus tb kártyát váltssál meg kérd magad önköltséges tbre aztán amit ott egy fél nap alatt összetarhálsz abból itthon valami ismerősöd fizetheti a tb-t neked és akkor az orvosi ellátással sem lesz gondod.
2019. jún. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
56%
Azért várj már egy percet. Még nem vagy hajléktalan ha jól értem. Egy kis tartalékod is van. Az túl egyszerű megoldás hogy bérelj egy szobát és elmenj dolgozni, aztán szépen építsd fel újra az életedet?
2019. jún. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 D. Brasco ***** válasza:
64%

Hajléktalannak lenni nagyon felelmelő dolog lehet.....főleg egy idegen országban!Ha ennyire külföldön akarsz homeless-kedni akkor menjel inkabb bécsbe,nem is egy cikk volt mar rola,hogy ott olyan jo dolguk van hogy mar szabalyosan hajlektalan turizmus van a varosban mert kb minden magyar homi inkabb atvandorol oda!

De egyebkent en sem ertemhigy ha még van egy kis penzed azt miert nem inkabb arra koltod hogy egyenesbe gyere?!

2019. jún. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Semiképen nem akarom megtudni, milyen egy tél hajléktalankent, szóval bécs nem játszik.
2019. jún. 5. 12:12
 7/17 anonim ***** válasza:
Lehet mégiscsak el kellene menni dolgozni...
2019. jún. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Miért nem veszel egy eldugottabb faluban házat kerttel ?

Ott termelhetnél saját fogyasztásra élemiszert és az étkezésed is megoldva. Ha nem tudnád hogyan, a youtube tele van oktatóvideókkal.

Vannak nagyon olcsó házak nagy kerttel: azért olcsóak, mert az idősek kihaltak belőle.

Ha nem lenne elég a pénzed, kereshetsz még hozzá...

Tovább vannak olyan munkák, ahol adnak szállást is.

A tenerifei hajléktalanságról ez a bűneset jut eszembe: [link]

2019. jún. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Vidéken szinte ingyen adnak ki házakat, csak hogy valaki gondját viselje az ingatlannak. Tudom, hogy onnan macerásabb bejárni, de azért talán mégiscsak jobb, mint az utca.
2019. jún. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Életművész vagyok, 3 vállalkozást felfuttattam majd adtam el, 1 hulladék újrahasznosítassal foglalkozót, 1 autószerelő műhely-t, 1 éttermet siófokon. Nagyon nagyon jól álltam 2 éve anyagilag, majd egy nő teljesen észrevétlenül kiforgatott mindenemből... Én voltam a hülye, hős szerelmes... Jelenleg úszik a házam, viszi a válással, sporolt pénzemet pedig feleltük az elmult években utazás közben... Jelenleg van 2millióm meg a számlámon es ennyi... Dolgozni hótziher, hogy nem fogok elmenni, végzettségemmel keresnék kb 200at es meg gyetektartást is fizessek... Ehhez most nincsenek idegeim...

Egyelőre totálisan elegem van mindenből, amúgy németek élnek ott barlangokban "hajléktalanként" juliusra már megvan a repjegyem, kipróbálom en is, egy-ket evet lehúzok, ha nem zargat senki, aztán visszajövök és pihenten nekiállok felépíteni újra valamit. Valószínűleg területi képviselőként fogom kezdeni, már ki is néztem hozzá egy céget, de most meg nem, most még nyugira van szükségem.

2019. jún. 18. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!