Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az ellenzék MZP-vel az élén...

Az ellenzék MZP-vel az élén miért nem áll ki egy emberként a sztrájkoló tanárok mellett?

Figyelt kérdés
Sajnos így megint meglesz a 2/3, ha nem állnak bele minden ilyen akcióba.

2022. febr. 15. 09:50
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Mondjuk mert az bűnpártolás.
2022. febr. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Hát igazából ez jól mutatja, hogy mire lehet számítani MZP-től.
2022. febr. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 szántóvető ***** válasza:
87%

egyrészt mert szükségtelen ilyen nyilvánvaló dolgot támogatni,másrészt mert a rezsim hazugsággyára ráálna a dologra és menne az M1-en a hülyítés hogy a tanárokat az ellenzék hergelte fel.sőt,alig várta a rezsim hogy az ellenzék beálljon a sztrájk mögé.

írtam már hogy országos munkabeszüntetés kell ami mögé a létező összes szakszervezet felsorakozik,mert az ilyen 1 napos akciók nem fognak célt érni.

2022. febr. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
14%
Puhányok, azért. Oroszországban az ellenzékiek ténylegesen az életükkel játszanak, de nálunk egy sima rendőrségi eljárástól már tele a gatya. Egy félig-meddig diktatórikus rendszerrel szembeállni kockázatos dolog, és ezerszer át kell gondolni, megéri-e. Bajba kerülhet-e a családom, vállalkozásom, munkahelyem? Az ellenállásnak nincs nálunk kultúrája, nem is volt. '56 meg más tészta, azt értelmetlen is összehasonlítani a jelenkorral.
2022. febr. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
19%
Én qvára biztam az előválasztáson, hogy legalább a választásig ilyen lesz az ellenzék. Már megint qva nagyot csalódtam. És nem MZP-ben.
2022. febr. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
27%

Mert MZP olyan, amilyen... láthatjuk, hallhatjuk szinte naponta.

Én őszintén nem is vártam tőle mást,jobbat...

2022. febr. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert nem akarnak táptalajt adni a fidesz paranoid narratívájának, ami politikai akciót szimatol minden mögött.
2022. febr. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!