Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A végrehajtó maffia ténykedésé...

A végrehajtó maffia ténykedésének köszönhetően az általuk ellopott ingatlanokat, értékeket az ellenzék a felülvizsgálat után visszaperli a tolvajoktól?

Figyelt kérdés
Mert a kisemmizetteknek már nncs semmije, nincs pénze ügyvédre, perköltségre (sem!)!

2022. jan. 20. 16:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%

Nem a vegrehajtas volt jogellenes hanem ahogy leosztottak kik hol lehetnek vegrehajtok.


A vegrehajtasnak szabalyai vannak. Akiktol elvettek a hazukat azoktol jogosan vettek el valamilyen nem fizetett hitel miatt. Miert is kene nekik visszaadni?

2022. jan. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
A végrehajtó csak olyan ügyben járhat el, ahol valaki elmaradt a fizetéssel. Mi alapján perelne vissza?
2022. jan. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
30%

1- "A vegrehajtasnak szabalyai vannak. Akiktol elvettek a hazukat azoktol jogosan vettek el valamilyen nem fizetett hitel miatt."


Hehehehehe!!! A hét viccét olvashatták!!! Humoros csóka vagy, az biztos!

2022. jan. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%

Az egész végrehajtói kar hatalmas magasságokból lesz@rja a törvényeket!

Olyan bírói magasságokat környékeztek meg, olyan árveréseket és kilakoltatásokat rendeztek, aminek sem a joghoz, sem az igazsághoz semmi köze nem volt! Ügyvédeket, közjegyzőket vettek meg...

Azok tartják be a törvényeket, akik jogi vizsgákat vásárolnak az egyetemeken?! Ugyanmár.

Aki ezt elhiszi, az a tojást tojó húsvéti nyulat is igaznak hiszi!!!

2022. jan. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
49%

"Azok tartják be a törvényeket, akik jogi vizsgákat vásárolnak az egyetemeken?! Ugyanmár."


Na, azért a fékezőernyőket kibonthatná néhány pirosizzásig hevült ipari tanuló.


A végrehajtók, ki hinné, végrehajtanak.

Ez meg azt jelenti, hogy valaki a jogos jussához csak úgy képes hozzájutni, hogy végrehajtást kér az irányában adós vagyonára.


Az más kérdés, hogy ezek a végrehajtások indokolatlanul drágák.

Ezt is tv szabályozza, amit a dakotának csontig benyaló kétharmad című hazaáruló-sereg szavazott meg.

2022. febr. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

5: "Na, azért a fékezőernyőket kibonthatná néhány pirosizzásig hevült ipari tanuló." - mondja ezt egy olyan, aki a könyvek betűje mögül képtelen kiegyenesedni, és a dolgokat a való életben megtapasztalni!

Jóember: én magasról teszek arra hogy mi van a törvényben, ha a valós életben pont az ellenkezőjét tapasztaltam meg!

A végrehajtás a gazdasági stabilitás egyik alapja - és ezt egy percig sem vitatom!

De: amit ezek a hullarablók művelnek, az minden jóérzésű ember tűrőképességét meghaladja!

Nem vagyok devizás, nekem "csak" egy uzsorás akasztott be az ő ügyvédjével, bírójával és végrehajtójával... Nekem te nem tudsz újságot mondani erről a hordáról!

Majd keresd ki ennek a Schadlnak egy régebbi interjúját, ahol szemedbe mondja: gyakorlatilag bárkit ki lehet lakoltatni, csak ismerni kell a módját... és ismerik, azt igazolhatom!

2022. febr. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"gyakorlatilag bárkit ki lehet lakoltatni, csak ismerni kell a módját."


Na menj már valahova máshova a hülyeségeddel.

Olyan buta vagy, mint a fold. Az én ingatlanjaimon én vagyok a tulaj, a barátnőm a haszonélvezeti jogot birtokolja.

Soha nem vettem fel hitelt, nem vásároltam hitelre vagy részletre semmit.


Meséld már el, hogy tudnának engem kilakoltatni?

2022. febr. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Keresd meg Schadl nyilatkozatát - feltéve ha te nem vagy olyan buta mint a föld...

Mindenki a saját problémáján keresztül érzi a dolgok igazát, vagy hamis voltát.

Örülj neki, hogy te annyira okos vagy, mint amilyennek hiszed magad!

Gondolod a te tankönyvi szónoklataid labdába rúgnak a tapasztalataimmal szemben? Ugyanmár emberke, a dolgok egész másképp működnek!

2022. febr. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Az, hogy valaki nyilatkozik valamit, ezt én el sem hiszem, egyébként, még nem jelenti, hogy igaz is.

Hogy te beszopod az ilyen dumákat, arról én nem tehetek.

Ez akkor sem alap arra, hogy rémhíreket terjessz, csak azért, mert te magad hülye vagy a joghoz.

2022. febr. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

9: Parasztgyerek, neked kilóg a szádból a gémeskút!

És én most minősítettelek először, és utoljára!

Élj boldogul a "nagyszerűséged" hitében...

2022. febr. 11. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!