Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kidobhatnak a boltból mert...

Kidobhatnak a boltból mert sállal az arcomon mentem be a boltba, és nem maszkban ?

Figyelt kérdés
A kasszásoknak az állukon volt a maszk, és nem engedtek fizetni mert a sál nem maszk .Azt mondták takarogyak ki és többet vissza se menjek .A maszk az állon hordva oké a sál az arcon már nem ?

2022. febr. 17. 19:38
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
71%
Kidobhatnak. Nem, a sál nem oké.
2022. febr. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
43%

Neked az a dolgod, hogy betartod a törvényeket.

A törvény pedig azt írja elő, hogy véded a környezetedet, és eltakarod az orrod és a szád. Ha nem ilyen senkiházi nép lenne a magyar, előírnák azt is, hogy ORVOSI MASZKOT kell használnod. IGEN, Potugáliától Litvániáig ez a törvény.

Te meg idejössz okoskodni, és még azt sem érted meg, hogy van napi 100 halottunk azért, mert te önérzetes tróger vagy?

2022. febr. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
66%
!! Maszk!! használata kötelező! Nem sál, meg bugyi, meg alsógatya
2022. febr. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 anonim ***** válasza:
58%
UI. És tényleg a trógerségednek semmi köze ahoz, hogy a boltos is tróger. Ettől még neked BE KELL TARTANOD A TÖRVÉNYT. És még egyszer, jobb lenne, ha lenél akkora észlény, hogy meg is érted, ez miért kell.
2022. febr. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 A kérdező kommentje:
Meg jó ,hogy a kasszások semmivel nem takarták el az orruk se a szájuk mert az állukon volt .
2022. febr. 17. 19:43
 6/70 anonim ***** válasza:
49%

Soha ne takard el a szád sállal!

[link]

2022. febr. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 A kérdező kommentje:
Covidhoz nem tartozik egy törvénysem, kormányrendeletekkel van fenntartva "ajánlás "
2022. febr. 17. 19:45
 8/70 anonim ***** válasza:
35%
Én is kibasztalak volna a boltombol
2022. febr. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 A kérdező kommentje:
Nem baj ,legközelebb fel veszem a jukacsos maszkom. 😄
2022. febr. 17. 19:49
 10/70 anonim ***** válasza:
74%
Múlthéten elfelejtettem elrakni maszkot az egyik nap boltba és postára menet. Boltban rám is szóltak, hogy így ne menjek be. Egy régi szelepes maszkot találtam a kocsiban, falvésésnél használta a férjem utoljára pár éve. Ilyen volt: [link] Felvettem és befele menet megkérdeztem, hogy jó lesz-e (kihangsúlyoztam, hogy szelepes!). A boltban és a postán is jó volt. Hazafele menet fel is röhögtem magamban, hogy ez mégis hogyan történhetett meg. Ennek a maszknak semmi értelme, kifele nem szűr semmit, mert kimegy a szelepen szűretlenül a levegőm. Azt pedig már régóta tudjuk, hogy a maszkkal mások egészségét védjük (ezért kötelező hordani), nem a sajátunkat mert arra közel sem elég hatékony. Szóval gyakorlatilag csak a látszatát kell keltenie a maszknak. Nem számít, ha lyukas, nem számít ha szelepes, nézzen ki messziről úgy, hogy betartod a törvényt.
2022. febr. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!