Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi a teendő ebben az esetben?

Mi a teendő ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Randizgatok egy lánnyal, aki durvábban szereti. Eddig nem jöttem rá, de én is élvezem,azt mondta, hogy ha nyomok maradnak, az se baj, szóval tökéletes alany, hogy mindent kiéljek rajta. Viszont, sose tudhatom, hogy nem egy honey trap, hogy utána feljelentsen súlyos testi sértéssel, vagy gyilkossági kísérlettel, vagy akármi. Aláirathatok vele előre egy NDA-t? Ebben leírnám mik az elképzelések, és ennek milyen következményei lehetnek. Pl több napig maradandó nyomok mondjuk. Ha egy ilyesmit aláiratok vele, hogy ebbe beleegyezik, és nem beszélhet róla, akkor jogilag fedezve vagyok?
2022. febr. 28. 00:53
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
A szexuális erőszakot meg tudják különbeztetni az orvosok a durvább szextől. Ugyanis erőszak olyan hám- és nyálkahártya sérülések keletkeznek, amit csak az szerez, akibe szárazon, a stressztől összeszűkült hüvelyébe hatolnak.
2022. febr. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Továbbá azt is meg tudják állapítani, hogy védekezett e a behatások ellen(nem az aktusra értem, hanem például a kar szorítása, vagy fojtogatás ellen)
2022. febr. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Aláírathatsz, de felesleges. Fel akarod minden dugás előtt tételesen sorolni hogy hány db és milyen jellegű hámsérülések keletkezhetnek, vagy mi?

A BDSM a kölcsönös bizalmon alapul, nálatok ez úgy tűnik nincs meg.

Súlyos testi sértés = 8 napon TÚL gyógyuló sérülések, annyira hülye meg ne legyél, hogy ebbe belemenj (főleg - már bocs - ennyire hiányos ismeretekkel a BDSM-ről). A felszíni hámsérülések, foltok, véraláfutások tényleg csúnyák, de az 8 napon belül gyógyul. A nyomozók sem hülyék, elég gyorsan visszahullana a vád a feljelentőre és jönne a viszontkereset (hivatalból) hatóság megtévesztése miatt.

2022. febr. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3 hát megbeszéltük már, hogy mi az, ami mehet, és mi az ami nem. Öv meg nyakkendő kötözésre és ütésre, szorítások nyakon végtagokon, folytogatás, ilyesmi. Ezek elmúlnak 8 napon belül ha marad nyoma? Nemi erőszakot természetesen nem alkalmaznék. Direkt leírtam, hogy mielőtt ilyenekbe belemegyünk, beszéljük majd meg, mi az ami mehet és mi nem, nehogy olyat csináljak, amit ő nem akarna.
2022. febr. 28. 01:24
 5/5 A kérdező kommentje:
Végét úgy értem, hogy részletesen. Csak érintgettük eddig a témát.
2022. febr. 28. 01:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!