Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi a teendő ebben az esetben?E...

Mi a teendő ebben az esetben?Egy polgármester kényszerithet e egy közmunkást ,verbális kényszeritéssel ,hogy márpedig addig nem zár be a hivatal amig alá nem irja a hosszabitását?

Figyelt kérdés

2021. febr. 27. 08:28
 1/8 A kérdező kommentje:
Ugy ha ő nem akarja,vagy én maradtam le valmiről ,és államositott rabszolgatartás van.
2021. febr. 27. 08:30
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy addig nem zár be a hivatal?

Mi köze ennek a közmunkásunkhoz?


Ne zárjon be, ha én lennék a közmunkás felőlem ott éjszakázhatnának.


Vagy fogja tartják? Hívjon rendőrt.

2021. febr. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
olvastam egy paragrafust kényszeritésről ,és elég sulyos büncselekménynek minősül.De ez az ember a polgármester mindent elnevet,pedig ha hátrányom származna hogy aláirtam kényszerre a rendőrséghez kellene fordulnom azt gondolnám.
2021. febr. 27. 09:04
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne írd alá, ha akarod ne mondj semmit, sétálj el. Ha esetleg fizikai kényszerítésre sor kerül, hívj rendőrt.
2021. febr. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Micimacko67 ***** válasza:
40%

Amit te leírtál abban mi a kényszerítés szerinted?

Magyarazd már érthetőbben!

2021. febr. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
az hogy nem akartam felvenni a munkát ,mint meghoszabitott munkaszerződés .és amikor már 6x elmondom hogy nem irom alá ,és még ott tartat ,hogy ne menj el ,ird alá addig mi se tudunk ,mert nem tudunk csukni amig alá nem irsz ,amit én nem akarok ,és mondják neked vagy 3-4 ember ird alá ird alá pedig nem akarom ,az mi szerinted.
2021. febr. 27. 10:10
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy mondtam elsétálsz onnan. Ha fizikai kényszerítésre kerül sor, akkor hívj rendőrt.


Ameddig fizikai erőszak nem történik a rendőrség sem foglalkozik vele, ha erre vagy kiváncsi.

2021. febr. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2021. febr. 27. 15:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!