Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Liberàlisok to is legalizàlnàt...

Liberàlisok to is legalizàlnàtok a marihuànàt, és a hasist?

Figyelt kérdés
Én igen

#Liberzlizmus
2022. márc. 4. 16:39
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
32 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Marit igen. Huan nem kell.
2022. márc. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%

Liberalizmus miota foglalja magaba a legalis droghasznalatot?


Mar csak az hianyzik hogy minden tini unalmaban lovoldozze magat heroinnal meg minden felnott a legkisebb problemara elszivja magat marihuanaval es buzlik az egesz orszag tole.

2022. márc. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

Liberális vagyok, de a drogok nagyon távol állnak tőlem, ez számomra sokadlagos kérdés, úgyhogy nem. Ahogy tapasztaltam, így is bárki hozzá tud jutni a pl a fűhöz nagyon könnyen, és meg sem büntetik érte. Szóval gyakorlatilag már legális.

Vannak ennél jóval fontosabb kérdések, azokra koncentrálnék ilyen f...ságok helyett.

2022. márc. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Liberális vagyok, de mivel egyiket sem fogyasztom számomra teljesen ezredrangú kérdés. Ha nem is legalizálnám, de valami Egyesült Királyságokhoz hasonló hozzáállás rendben lenne, hogy papíron talán illegális, de a rendőrség nem igazán üldözi a fogyasztását.
2022. márc. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Liberális vagyok és semleges vagyok a kérdésben. Sok országban legális a marihuána és ha jól tudom sehol nem ugrott meg jelentősen a használók száma, ezért nem zavarna ha legális lenne.

Jobban érdekel a liberalizmus véleménye a jogállamiságról, fékekről és egyensúlyokról és a szabad piac.

2022. márc. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a marihuánát legalizálnám, vannak ugyanis emberek, akik gyógyszer miatt nem ihatnak, viszont nekik is kijár a lazulás.
2022. márc. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Marijuanat es a hasist is legalizalnam, illetve terapias celokra engedelyeznem az MDMA meg a gomba felhasznalasat.

Ezen felul a szorakozohelyeken letrehoznek tesztallomasokat, ahol be lehet vizsgaltatni a cuccokat es pihenosarkot orvosi felugyelettel. Ha mar valaki csinalni akarja, tegye azt esszel es biztonsagban.

Es sokkal sokkal kozelebb hoznam a fiatalokhoz a prevenciot, pl. Hollandiaban kivalo otlet volt a Drugslab nevu YT csatorna.

2022. márc. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja es tucsere program!
2022. márc. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Utolsò, veled egyetértek
2022. márc. 4. 18:58
 10/11 anonim ***** válasza:
51%

Nem vagyok liberális de legalizalnám.

Az alkoholt veszélyesebbnek tartom.

1-2 füves cigi nem árt. 60 éves vagyok és kipróbálnám.

2022. márc. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!