Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Igényelhetek kapcsolattartást...

Igényelhetek kapcsolattartást annak,aki börtönbe van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A volt élettársam előzetes letartóztatásban van majdnem egy hete. Április elején lesz az első bírósági tárgyalása. Évek óta nem élünk együtt, viszont van egy közös gyermekünk és ez végett szeretném felvenni vele a kapcsolatot. Írtam annak a bv-nek,ahol előzetesben van,hogy milyen módon tudnék vele kommunikálni. Küldtek mellékletben egy kapcsolattartó nyilatkozatot és azt írták,hogy a volt élettársamnak kell kezdeményeznie a kapcsolattartást… akkor én nem is kezdeményezhetem? Akkor minek küldték el a nyilatkozatot? Ennek már pár napja,azóta sem válaszoltak a kérdésemre,ezért gondoltam itt felteszem,hátha választ kapok….



#börtön #előzetes #kapcsolattartó #közösgyermek #kapcsolattartó nyilatkozat
2022. márc. 10. 09:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Miért van előzetben?
2022. márc. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak és kizárólag a fogvatartott kérelmezheti és az ügy felügyeleti szerve, nyomozás során az ügyész, bírósági szakban pedig az eljáró bíró dönt arról, hogy ezt engedélyezi-e. Szóval te nem tudod kérvényezni.
2022. márc. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elküldtem a kapcsolattartóit, hívtak is a börtönből, hogy az ügyésznek tovább küldték engedélyre. Ennek már 3 hete, azóta semmi hír nincs ezzel kapcsolatban… mennyi idő,amíg elbírálják ezt?
2022. ápr. 8. 12:04
 4/7 A kérdező kommentje:
1: Az,hogy miért van előzetesben befolyásolja azt, hogy vissza igazolnak e kapcsolattartónak?
2022. ápr. 8. 12:49
 5/7 anonim válasza:
Szia. Megoldódott már?
2022. ápr. 23. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szia! Még mindig az ügyésznél van a kapcsolattartói már több, mint egy hónapja! Azóta semmi hír!
2022. ápr. 23. 13:39
 7/7 anonim válasza:
Hello kell kapnod egy hívást a bv-től adategyeztetésre. Ha az megvan akkor leszel kapcsolattartó.
2022. ápr. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!