Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha ingatlan hirdetésben...

Ha ingatlan hirdetésben használok doktori címet, de nem doktoráltam, az bűncselekménynek számít ? Mentségem : kiszűrjem a csalókat !

Figyelt kérdés
2022. márc. 20. 08:49
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

#10-nek:


Azt hiszem az a legegyszerűbb, ha durván őszinte leszek.


18 és 30 éves korom között bűnöző voltam. "Betöréses" lopás, csalás, okirat-hamisítás, jogosulatlan áruhitel, hatóság félrevezetése, és még sorolhatnám.

2022. márc. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Az jó, hogy leírtad ! És mostanában mivel foglalkozol ?
2022. márc. 20. 10:41
 13/23 anonim ***** válasza:
Kőműves vagyok.
2022. márc. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Hogy lehet lecserélni egy jövedelmező de kockázatos állást egy kőművesre ! Remélem, nem látsz benned potenciális áldozatot ?
2022. márc. 20. 10:46
 15/23 anonim ***** válasza:

XD


Öreg vagyok már bohócnak.


Sokan azt hiszik hogy a csalás, betörés, könnyű pénzforrás. Tévednek.


Betörőként eleve éjszaka "dolgoztam". Ki kellett figyelni a célpontot, a lehetséges behatolási és menekülési pontokat, a környező területről a rálátást.


Én pontosan ezért szupermarketekre specializálódtam eleinte. Magánlakásokkal nem foglalkoztam.


Ketten kell hogy "dolgozzatok". Egy a bejutásra összpontosít, a másik figyeli a környezetet, a panelek ablakait hogy mozog -e valahol a függöny, áll -e meg a közelben kocsi amit nem látsz, stb. És a szerszámok miatt úgy kell a célponthoz jutnod, hogy véletlenül se fuss járőrökbe. Nehéz lenne megmagyarázni hogy éjszaka 11-kor hová sétáltatsz például egy csapszegvágót, vagy vasfűrészt. És júliusban nehéz megválaszolni azt a kérdést is, hogy miért van nálad bélelt bőrkesztyű. XD


Csináltam csalásokat is, de az még nehezebb. Ahhoz hogy sikeres lehess, különböző identitásokat kell használnod az éppen aktuális cél eléréséhez.

Viszont ezeket meg is kell jegyezned, nehogy összekeverd! Te nehezen tartasz fejben 8-10 különböző embert 8-10 különböző identitással, de nekik külön-külön csak egyre, RÁD! kell emlékezniük!

2022. márc. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
29%
Szuper. Beillesz a DK-sok csapatába.
2022. márc. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
:))))
2022. márc. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
16# Csak őszinte volt és jó útra tért:)
2022. márc. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

#18-nak:


Ismét őszinte leszek:


Egy bűnöző, legalábbis amelyik a "tyúktolvajlásnál" többet is képes (volt) lerakni az asztalra, az soha nem javul meg.


Magától nem kezdeményez mert macerás, és munkával esetleg könnyebben szerez pénzt, de ha véletlenül ideális helyzetet ad a sors akkor azt felismeri, és azonnal ismét mérlegel: megéri?


Én kőművesként és burkolóként nagyon jól keresek. Nem tartott sokáig megtanulni a lényeget, majd a kollégákat figyelve elsajátítani a részleteket.


Vagy azt hitted hogy végzett szakember vagyok? XD

2022. márc. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Ismét #18-nak:


Semmi mást nem kellett tennem mint pár hónapot dolgoznom mint segédmunkás, olvasni, és figyelni.


Több mint 10 éve ennek.

2022. márc. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!