Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyan bizonyítom be, hogy én...

Hogyan bizonyítom be, hogy én soha nem bántanám a gyerekem?

Figyelt kérdés
Édesanyánál van a gyerek elhelyezve, aki a mai gyerekelhelyezési tárgyaláson azzal jött elő, hogy bántalmazom a kicsit. Az van belenevelve a gyerekbe (2,5 éves) hogy én bácsi vagyok nem apa, hogy tőlem félni kell, én gonosz vagyok. Ha láthatásról hazaviszem a gyereket és ők megverik (mert kitelik tőlük) elviszik látleletet csináltatni, hogyan bizonyítom be, hogy én soha nem bántanám a gyerekem és, hogy nem én voltam?
2010. szept. 14. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nekik kell bizonyítaniuk, hogy te vered. ha tudomásod van arról, hogy ők verik, akkor neked kell jelentened szerintem. esetleg gyámügynek bejelenteni akik kivizsgálják az esetet. jó esetben gyermekpszichológus is megnézi aki ha jó szakember, akkor megmondja, hogy mi az igazság és kiszedi a gyerekből.
2010. szept. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Így van, soha nem az ártatlanságot kell bizonyítani. Mellesleg esélyük sincs mert magadra nézve kérhetsz hazugságvizsgálatot is.
2010. szept. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hazugságvizsgálót nem engednek gyerekelhelyezési perben (utolsó infóm szerint, hogy miért nem tudom) , gyámhatóság nem csinál semmit hárít a bíróságra mivel folyamatban van a gyerekelhelyezési per, és eddig a bírónő amit én be akartam mutatni bizonyítékokat semmit nem nézett meg, ők meg folyamatosan hazudoznak, semmit bizonyítékkal alátámasztani nem tudnak mégis nekik hisznek
2010. szept. 14. 16:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogyhogy nem engedélyeznek? Ha önmagad ellen kéred sem? Szerintem ez hazugság.
2010. szept. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A bírónőt nem érdekli,amit az apa mond vagy bizonyít!
2010. szept. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos igen. Tök mindegy ha a világ legjobb apukájáról lenne is szó, a bírónő az első percben eldöntötte, hogy nem tetszik a képe és a gyereknek az anyjánál a helye és ha megfeszülünk se enged bizonyítani.
2010. szept. 16. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!