Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A Közterület felügyelők jogai?

A Közterület felügyelők jogai?

Figyelt kérdés

Mai napon tapasztaltam hogy egy kék lámpával felszerelt "közterületfelügyelet" feliratú autó szabálytalanul ki akart elém jönni egy kisutcából.

Én persze rádudáltam, ő meg is ált mielőtt belém jött volna...

Mutogatott felfelé, gondoloma kék lámpáját mutogatta nekem, én is mutattam a középső újamat neki és anyát is felemlegettem és tovább mentem, utánam se jött...


De felmerült bennem 1-2 kéréds....

űMiért van kék villógó a közterületesek autóján?

Ha jól gondolom ő max szabálytalan parkolásért és egyéb hasonló dolgokért büntethet, tehát le se állíthat a forgalomban egy autót, akkor minek nekia kék lámpa?


Mi van ha ő jön mögöttem kék villógóval és mutogat hogy áljak meg?Mi van ha nem állok meg?


Szerintem ő nem állíthat félre egy közlekedésben résztvevő autót.



2022. márc. 31. 09:40
 1/3 A kérdező kommentje:
Kiegészítés.... A kék lámpája természetesen nem üzemelt!
2022. márc. 31. 09:41
 2/3 anonim ***** válasza:
21%
Nem tudom. Mifelénk póráz nélkül sétáltatnak irtó nagy dögöket kisgyerekek, babakocsik között, és még csak rájuk se szólnak.
2022. márc. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Amugy felénk is annyit csínálnak ahogy nézem, hogy a játszótereket este zárják, reggel nyitják.

Meg néha mikor rájuk jön a pénzbezsedési roham akkor osztogatják a bírságos "helyszinibírság" nevű vetliket azon autoknak akiknek esetleg a parkoló autójuk beér a nem leburkolt részre(zöldterületen parkolás)


Minek ezeknek kék lámpa?

Nekem van amugy rendőr ismerösöm, ő mesélte hogy a rendőrök is utálják, lenézika köztereseket...

2022. márc. 31. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!