Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek hány ember lehet...

Szerintetek hány ember lehet hazánkban aki már gyilkolt de nem érte utol a törvény keze?

Figyelt kérdés
Ezen gondolkodtam, hogy egyáltalán vannak e ilyenek. Hazánkban megtörténhet e, hogy az utcán a velem szembejövő valójában gyilkos, de nem kapták el. Nem körözött emberekre gondolok, hanem aki minden nélkül megúszta és soha nem is kereste senki. Pl a children of distance "megtettem" című kitalált történeten alapuló száma leír egy ilyen esetet. Ilyenekre gondoltam.

2022. ápr. 4. 23:44
 1/4 anonim válasza:
100%
Egyszer azt olvastam hogy egy normal ember mellett élete során 36 gyilkos sétál el átlagosan. Nemtudom mennyire igaz, de biztosan vannak.
2022. ápr. 5. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

Vannak olyan gyilkosságok, amelyek soha nem kerülnek felszínre. Ebből következik, hogy gyilkosnak is kell lennie.

Nem lehet túl sok.

2022. ápr. 5. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem találják meg, vagy nem keresik az áldozatot, ha öngyilkosságnak vagy balesetnek könyvelik el, akkor könnyen megúszható. Másrészt ott az emberi tényező, kevés olyan ember van, aki egy gyilkosság után képes úgy tenni, mintha mi sem történt volna, aki meg igen, annál sanszos, hogy újra megteszi, ezért lesz gyanús és bukik le, mint pl. az életbiztosításos csávó.
2022. ápr. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
78%

Ha sikerül ekövetni, hogy nem lesz mit vizsgálni, és soha nem kerül elő a holttest, tehát nem tud elkezdeni a hatóság tényleges emberölésben nyomozni, úgy van esély rá. Ehhez az kell hogy senki ne lásson semmit, hozzátartozók se keressék.

Egy szó mint száz, amiben a hatóság elkezd nyomozni mint emberölés, abban megoldatlan ügy gyakorlatilag nincs manapság. Nagyon régi megoldatlan ügyek akadnak, csak amiatt mert a technika akkor még nem volt elég fejlett hozzá hogy pl dns-t rögzítsenek, térfigyelő kamerák. De rengeteg más lehetőség is van, mint a kereső kutya pl. Filmek reprezentálják az ilyen tökéletes elkövetőket, mert csak úgy lesz film a film, de a valóságban nincs tökéletes elkövető, és ha kis hibát is vètett, el fogják fogni.

2022. ápr. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!