Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Jogi gondom van, nem is...

Sterling.archer kérdése:

Jogi gondom van, nem is kicsi. Roviden tomoren, van olyan buncselekmeny ahol a no szandekosan a ferfi tudta nelkul ejteti magat teherbe? Gondolok itt olyanra hogy szandekosan lyukasztutt gumi, vagy azt hazudja hogy meddo aztan megsem.

Figyelt kérdés
Ha van itt valaki aki hasonlo jogi problemaval tudna nekem segiteni az legyen szives irjon! Koszonom!

2022. máj. 3. 04:05
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Utolsó, ez senkit nem fog érdekelni.

Az fogja a bíróságot érdekelni, ki az adott gyerek apja, és a gyerekkel kapcsolatos kötelezettségeinek eleget kell tenni.

Hogy a Juliska azt mondta, szedi a fogamzásgátlót, de nem is szedte, vagy a Marika azt hazudta, nem lehet gyereke, oszt mégis, és társait magasról le fogják fosni.

2022. máj. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Bizonyitani tudom hogy azt allitotta az aktus elott hogy nyugodjak meg, nem kell gumi, ugyanis nem lehet gyereke. Azt is bizonyitani tudom ahogy beismeri, szandekosan tette azert, hogy maga mellett tartson. Es ha azt allitja hogy meddo, akkor nincs a szexnek ilyen kovetkezmenye meg kockazata hogy gyerek szuletik ha jol tudom, szoval.... En nem akarom ot bantani, se perelni, en a gyerek fele tartozo anyagi kotelessegemrol akarok lemondani, mivel ez a redneck kurv4 havi 66.000 ft gyerektartasra kivan perelni.
2022. máj. 3. 12:18
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

"Bizonyitani tudom hogy azt allitotta az aktus elott hogy nyugodjak meg, nem kell gumi, ugyanis nem lehet gyereke. Azt is bizonyitani tudom ahogy beismeri, szandekosan tette azert, hogy maga mellett tartson."


Hangfelvétel? Ilyen előrelátó voltál? Akkor miért feküdtél le vele?



"Es ha azt allitja hogy meddo, akkor nincs a szexnek ilyen kovetkezmenye meg kockazata hogy gyerek szuletik ha jol tudom, szoval.... "


Rosszul tudod. Ha nincs szervi akadálya (értsd, nem arról van szó mondjuk, hogy nincs méhe, vagy petefészke), akkor a természet tud produkálni érdekes dolgokat.


Csak mellékesen:

Pár éve volt itt egy kérdés egy nőtől.

A sztori:

9-10 èvet éltek házasságban, gyereket akartak, nem sikerült, ráment a kapcsolatuk, elváltak. Pasasnak új nője lett, rögtön jött a gyerek.

A nő így elkönyvelte, hogy vele van a baj, neki nem lehet.

Futó kapcsolatai voltak, míg az egyiknél teherbe esett...


Na itt ki vert át kit?

2022. máj. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 hgwell ***** válasza:
0%
Ne vádold meg csak tagadd meg és ha volt dns akkor is mondj le rola.mond hogy volt mas novel elotte egy oraval aktusod aki kulfoldi allampolgarsagu es csak vendegkent volt itthon( ha talalsz olyan szemelyt de nem vagy koteles a szemelyisegi es nemzetkozi jogokra hivatkozva kiadni a holletet vagy hogy o mikor milyen jogon volt veled kapcsolatba vagy itt tartozkodva) es lehet a lany mivel bodult ittas allapotban voltal kihasznalta a helyzetet es titokban egy orara ra elment a kerdojeles gyermeked anyjaval ahol idokozben te ott sem voltal vagy megvadolod hogy elment a lakasodra (adtal neki kulcsot elotte) es kivette az ovszert a szemetesbol amit 2-3oraval azelott( valoszinuleg-feltetelesen) ott hagytal egy masik novel valo egyuttleted alatt.
2022. máj. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 hgwell ***** válasza:
100%
De ha elvallalod akkor a fizetesedhez merten lesz jogszeru a gyerektartas mert nem rohatnak le rolad torvenyileg tobb gombot mint amennyit szabalyoznak. Esetleg hagyd itt az orszagot es ne is gyere vissza tobbet addig amig a gyermek nem lesz nagykoru.hozzateszem: ez utobbi nem jo otlet! Nezz szembe azzal hogy gyermeked lett es vagy tagadj es hazudj es vadold meg vagy fogadd el a gyermeket es a fizetesedhez merten kerj jogot a gyerektertasra aztan menj kulfoldre es onnan tamogasd mert ott jobb a vagyonszerzes es kiadas lehetosege haza felé.
2022. máj. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 hgwell ***** válasza:
Ezek nyilvanos weboldal uzenetei es csak tajekoztatas jelleguek ha barkire hivatkozol itt azzal jogot sertesz. Figyelj oda mindig mindenre.szep napot neked!
2022. máj. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Ertem. Szoval engem jogilag semmi nem ved egy ilyen helyzetben mint aldozatot meg akkor sem ha bizonyitani tudom,sms, stb... de neki meg vannak jogai kovetelozni.

Szoval en fizessek azert mert o spermadonorkent hasznalt engem a beleegyezesem nelkul. Hat azt hiszem ideje elhagyni ezt az orszagot. Sracok! Tanuljatok az en esetembol : Sosem hiszunk egy olyan allat ak amelyik 5 napog verzik es nem doglik bele.

2022. máj. 3. 17:40
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy egy bonyolult darab. Az élet külföldön sem egyszerűbb, mint itt. Spermadonornak ott is jó leszel. Ha beleakadsz valami szláv csirkébe, kitapossák a beled egy ilyen hozzáállással.
2022. máj. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
51%

Tehát lelépsz, és cserbenhagyod a saját véred...

Hogy naiv voltál, az a te bajod, ahogy a nőké is, akik kapcsolatot remélnek, és egy dugás után lesnek, mint hal a szatyorban, mikor Alejandro lelép...

De nem tudnak mit tenni.

Sokat te se, de attól még a felelősség felelősség.

Ha elhúzol, az szánalmas megfutamodás...

2022. máj. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Miért hagyná cserben saját vérét? Kimegy és csinál még egy pár gyereket.
2022. máj. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!