Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kötelességem apámmal találkozni?

Kötelességem apámmal találkozni?

Figyelt kérdés
Két éve elköltöztünk anyámmal apámtól,aki agresszív és alkoholista,rendszeresen bántalmazott. Nem váltak még el hivatalosan, nincs is válóper folyamatban.Apámat egy éve nem láttam,miután leutazott hozzánk verekedni. 17 éves vagyok,már nem is anyámmal élek,élettársi kapcsolatom van 1,5 éve. A kérdésem az lenne: kötelességem e apámmal találkozni, ha megjelenne?Illetve ha hazalátogatom a régi városba nagyszülőkhoz és ott keresne meg,nekik kötelességük engem átadni,rendőr kötelezheti őket erre?
2010. szept. 17. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
nem kötelező, de azért elválni nem lenne hülyeség.
2010. szept. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
elvileg ő is a gyámod ezért magával vihet.Kéne valami irat amit feltudsz mutatni,hogy az apa ne vihessen magával.(melyik nagyinál lennél?)
2010. szept. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
anyai nagyszülőknél.
2010. szept. 17. 21:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem. Csak illik.
2010. szept. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem hinném,hogy illik egy olyan emberrel találkoznom,akinek a kék-zöld foltokon és a felszakadt szájon kívül semmit nem köszönhetek...
2010. szept. 20. 13:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát lehet valami olyan,hogy anyu vitt oda és ő is jön érted,ezért a nagyi nem ad át téged másnak csak anyunak.
2010. szept. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!