Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol van a the sims 3 állatok...

Hol van a the sims 3 állatok játékban a legtöbb esélyünk egyszarvúval/unikornissal találkozni?

Figyelt kérdés
vizekről, erdőkről hallottam,de pontos közterületeket mondjatok légyszi ! ha tudtok...
2011. okt. 29. 10:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Appaloosa-ban a 2 horgásztónál jelennek meg éjjel. Amúgy térkép nézetben is látszik néha, ilyen szép ragyogás van felettük. Én már össze is barátkoztam eggyel és befogadtam.:)
2011. okt. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
pontosan melyikeknél?
2011. okt. 29. 17:38
 3/20 anonim ***** válasza:
Appaloosa Megyei Halneveldénél meg a Fahéj-vízesésnél.
2011. okt. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
100%
De nekem ott mindig azt irja ki, hogy ameddig a föld minden állatával nem leszek jóban addig nem jön. Ez most mit jelentsen?:l
2011. nov. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nekem is azt írta ki, de később, miután összebarátkoztam pár lóval, meg egy kutyával azt írta ki, hogy látom hogy az állatok barátja vagy, és beköltözött.
2011. nov. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

utolsó kettőnek: ezt nem értem nekem ilyen sosem olt. általában 3 naponta szokott megjelenni éjszakánként fények a két nagy tó(ból mindig csak az egyik) felet fények. Összebarátkozni nem kell az eccavúval mert van egy kód amit ha beírsz új interakciók jönnek ki. szóval a folyamat: SHIFT + CTRL bllientyűt egyszerre lenyomva tarod és megnyomod a "c"-t is. ekkor megjelenik a bizonyos "chat" ablak. ide írd be:" testingcheatsenabled true "

majd nyomj egy entert. ezután kattints az egyszarvúra + nyomd le hozzá a SHIFT billentyűt. Ekkor ki kell ednia hogy hozzáadás a családhoz. és az egyszarvú máris a tiéd.. csak nem lehet pároztatni sajna. :(

2011. nov. 2. 10:12
 7/20 anonim ***** válasza:
Ige, kóddal is tudod a családhoz költöztetni, de rendesen úgy, hogy összebarátkozol vele, meg még pár állattal. Én így csináltam, és engedi pároztatni is.
2011. nov. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
Én összebarátkoztam vele, meg még vagy 200 lóval,kutyával, macskával és még így sem engedi... feladom ._.
2011. nov. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
Na mindegy én is befogadtam kóddal. Viszont nekem is engedné pároztatni őket de mikor már ott lennének nem bírnak bemenni a boxba ... ilyenkor mi a francot csináljak?:l
2011. nov. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Először nekem se akartak a boxba bemenni, meg hasonlók, de aztán kiraktam egy tök üres rész közepére a boxot, és úgy már sikerült. Amúgy szerintem azért nem sikerült befogadni rendesen, mert vadlovat még nem fogadtál be.
2011. nov. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!