Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Létezik magyarországon eutanázia?

Létezik magyarországon eutanázia?

Figyelt kérdés

2022. máj. 18. 20:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Passzív asszem van.
2022. máj. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalosan biztos nem, mert büntetendő
2022. máj. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2. és azt lehet tudni hogy melyik országban legális?
2022. máj. 18. 20:07
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"és azt lehet tudni hogy melyik országban legális?"

Az számodra lényegtelen, mert ott sem úgy megy hogy akárki akárhonnan betéved hozzájuk, azt csak úgy tű alá fektetik ha kéri...

2022. máj. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
14%
Pszichiáterhez, pszichológushoz menj az öngyilkos gondolataiddal, mert lehet rajta segíteni, anélkül, hogy elvágnád magadat lehetséges boldog évtizedektől. Nem az a megoldás a boldogtalanságunkra, hogy elvágjuk az életünket egy ollóval, hanem hogy megkeressük a probléma okát és megoldást találunk rá egy segítővel.
2022. máj. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem akkarok öngyilkos lenni puszta kíváncsiságbol most néztem meg egy ilyen filmet ahol a csávó a végén el ment egy ilyen helyre aztán kíváncsi voltam hogy van e ilyen
2022. máj. 18. 20:28
 7/10 anonim ***** válasza:
2022. máj. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem. Érdekes, hogy az állatainkat megszabadítjuk ilyen módon a szenvedéstől, de magunk számára nincs erre törvényes lehetőség...
2022. máj. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nincs...

és a passzívhoz annyit tennék hozzá, hogy (szerintem) csak azért hívjuk így, mert akkor jobban hangzik, ha benne van, hogy "eutanázia". Arról szól, hogy lemondhatsz a kezelésről (amit nem értek, mert egyébként is jogod van hozzá), de attól még ugyanúgy meg kell várnod a végét és addig szenvedni. Emberhez méltatlan ez az egész...

2022. szept. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy áttétes rákot, ami gyógyíthatatlan nem várnám meg hogy végigszenvedjem. Apukám abban halt meg. Az utolsó pár hét hihetetlenül gyötrelmes volt. Itthon kellett szenvednie, és semmit nem tehettünk. Csak a legutolsó pár napban vitték kórházba. Nem kívánok senkinek ilyen iszonyatos halált. Inkább öngyilkos lennék az 100%,amíg tudatomnál vagyok.
2022. szept. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!