Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Elterelés után a kiszabott...

Elterelés után a kiszabott birsag enyhítésére van lehetoseg?

Figyelt kérdés
Tobb helyrol is hallottam hogy amint az elterelést elvégezte az elore kiszabott pénzbírság csökkentésre kerult. Ez valójában is igy tortenik?

2022. máj. 25. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Mivel kapcsolatban van ez a bírság?

Csak mert van pl a drogtesztek ára (ilyesmik) amikről küldenek egy papírt, de csekket nem. Ha elvgézed az elterelést, akkor ezek megszűnnek.

Viszont ha másvalami van összefüggésben (amiről csekket is küldenek) az nem függ össze az eltereléssel (mivel az valami más ügy).

2022. máj. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szóval ha pl pénzbirit kapsz új pszichoaktív anyagok miatt, és kiküldik a csekket akkor hiába az elterelés. Viszont azt le lehet nyomni közmunkával is.
2022. máj. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De amúgy én súlyos drogfüggő vagyok. Írd le (akár priviben) mi a pontos gond, és írok választ ha tudom. Nekem már minden játszott. Többször elvégeztem az elterelőt is, és kaptam mindenféle büntetéseket is :)
2022. máj. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Elterelés végén is csinálnak tesztet?

Mikor jön ki a bírság?

2022. szept. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!