Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tehetek, hogy visszakapjam...

Mit tehetek, hogy visszakapjam, ami az enyém?

Figyelt kérdés

Jelenleg külföldről írok, mert így tudtam megoldani, hogy ne legyek hajléktalan. Ahová a kórházból jöttem ki azok miatt az emberek miatt, akik 3 hete minden ok és magyarázat nélkül, idegen emberekkel halálosan fenyegetve kidobtak a házból, ahol addig éltem.


(A párommal éltem az apja házában, aki később lelépett egy nővel, ezután a párom anyáé és testvéréé lett a ház. Utólag megtudtam, hogy valószínűleg... Minden bántás és rosszindulat nélkül.. egy pszichopatával éltem 4 évig,aki hónapok óta csalt és szerepeket játszott.)


Ezzel együtt, ellehetetlenítették az életem, hajléktalanná tettek, de leginkább megfosztottak mindentől, amilye egy embernek 36 év alatt lehet.Életvitelszerűen minden tárgytól, amit vettem, minden személyes, számomra eszmei értékkel bíró fontos dologtól és hivatalos papíroktól, ruháimtól. ..mindentől.

De ha valaki egy csokit lop... :(

Persze a történet, hosszabb és összetettebb. Az mindenképp nehezíti a helyzetet, hogy ha el is hozhattam volna, nem lett volna hová. Bármilyen lépést tettem, sikertelen volt, és nem fogom fel hogy ilyet meg lehet tenni. Nem vagyok képes elfogadni, hogy ezt megtehetik a mai világban valakivel és nem szeretném, ha bárki mással ez még történne. Esetleg van e esély a megoldására? Elnézést, ha kicsit kesze kusza, de... de az én normális állapotomhoz képest, most egy kicsit rosszabb, elkeseredettebb, tudatállapotban írok.



2022. máj. 31. 08:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrségen jártál?
2022. máj. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%
1., és többiek: nézzétek meg a kulcsszavakat! #pszichopata
2022. máj. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrségi feljelentést kellett volna tenni. A hivatalos írataidat a feljelentes bemutatásával ingyenesen pótolják. A többi...Hát arra így utólag már keresztet vethetsz
2022. máj. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

2!


Esetleg olvasd el a kérdést.


"Minden bántás és rosszindulat nélkül.. egy pszichopatával éltem..."

2022. máj. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%

" Ezzel együtt, ellehetetlenítették az életem, hajléktalanná tettek, de leginkább megfosztottak mindentől, amilye egy embernek 36 év alatt lehet.Életvitelszerűen minden tárgytól, amit vettem, minden személyes, számomra eszmei értékkel bíró fontos dologtól és hivatalos papíroktól, ruháimtól. ..mindentől. "


Rendőrség.


Ha a lak ím kártyádon arra a címre vagy bejelentve, és nem engednek be. A rendőr fogja őket erre kötelezni.


Az ingósságaid vissza nem adása pedig lopás, azaz bűmcselekmény. Fontos, hog, tudd igazolni, mi a tiéd.


A halálos fenyegetés pedig ismét bűncselekmény.


A ház nincs a neveden, ezen sajnos nemmlehet változtatni.


#2 A kjkcsavakat olvastad, vagy azbegész sztorit? Ha az egészety akkor nem kell hozzá logika miéet szerepel ott a #pszichopata szó.

2022. máj. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Nem voltam bejelentve oda.

Emailben vannak nevemre szóló számlák, hogy mit vettem.

Hívtam rendőrt, semmit sem tettek.. Sőt ismerték őket.

Feljelentést nem tudtam tenni, mert kórházba kerültem és most külföldön vagyok, különben az utcán maradtam volna minden nélkül.

2022. máj. 31. 10:38
 7/18 A kérdező kommentje:

Jogtalanul túrkáltak a cuccaim közt, állítólag összepakolták(azok akiknek fogalmuk sincs mi az enyém).

Ha nem mehetek be a házba csak úgy ellophatják valaki életét?

És nem feltétlenül csak6a drága dolgokról van szó.. Emlékekről, stb. :/

2022. máj. 31. 10:45
 8/18 anonim ***** válasza:
74%

6# Akkor egy jó ügyvédre van szükséged!


Úgy hívják vagy úgy keresd hogy "valóperes ügyvéd".


Mivel harminc x évig ott, együtt éltél valakivel /élettársi kapcsolatban / ezért komoly jogaid vannak anyagi vonatkozásaban is.


Az ügyvéd mérlegeli a rendőrségi feljelentés tételét is.

2022. máj. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy külföld?Azért nem mindegy, hogy Belgium, Ukrajna, Oroszország, vagy Kirgizisztán, esetleg USA, vagy Szomália.
2022. máj. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
28%

8!


Ne zavarjon, hogy a, 4 évig e,t valakivel, b, nem volt oda bejelentve soha és c, nem, semmivel nem lesz több joga 30 év együtt éles után, mint 3 nap után, ha egyszer nem volt oda bejelentve.



Kerdezo, így jártál. Mivel nem voltál oda bejelentve, semmivel nem tudod bizonyítani, hiyg neked ott jogod lett volna lakni vagy bármi is a tiéd lenne

2022. máj. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!