Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tehetek, hogy visszakapjam...

Mit tehetek, hogy visszakapjam, ami az enyém?

Figyelt kérdés

Jelenleg külföldről írok, mert így tudtam megoldani, hogy ne legyek hajléktalan. Ahová a kórházból jöttem ki azok miatt az emberek miatt, akik 3 hete minden ok és magyarázat nélkül, idegen emberekkel halálosan fenyegetve kidobtak a házból, ahol addig éltem.


(A párommal éltem az apja házában, aki később lelépett egy nővel, ezután a párom anyáé és testvéréé lett a ház. Utólag megtudtam, hogy valószínűleg... Minden bántás és rosszindulat nélkül.. egy pszichopatával éltem 4 évig,aki hónapok óta csalt és szerepeket játszott.)


Ezzel együtt, ellehetetlenítették az életem, hajléktalanná tettek, de leginkább megfosztottak mindentől, amilye egy embernek 36 év alatt lehet.Életvitelszerűen minden tárgytól, amit vettem, minden személyes, számomra eszmei értékkel bíró fontos dologtól és hivatalos papíroktól, ruháimtól. ..mindentől.

De ha valaki egy csokit lop... :(

Persze a történet, hosszabb és összetettebb. Az mindenképp nehezíti a helyzetet, hogy ha el is hozhattam volna, nem lett volna hová. Bármilyen lépést tettem, sikertelen volt, és nem fogom fel hogy ilyet meg lehet tenni. Nem vagyok képes elfogadni, hogy ezt megtehetik a mai világban valakivel és nem szeretném, ha bárki mással ez még történne. Esetleg van e esély a megoldására? Elnézést, ha kicsit kesze kusza, de... de az én normális állapotomhoz képest, most egy kicsit rosszabb, elkeseredettebb, tudatállapotban írok.



2022. máj. 31. 08:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
73%
10# Te teljesen nem vagy képben, minden egyes szavad hamis, nem úgy van.
2022. máj. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Vannak számláim.

Előtte albérletben éltünk... A szüleivel nem tartotta6a kapcsolatot (bár azóta sok mindent értek, hogy ő mindig játszotta az áldozatot)

Aztán költöztünk abba a házba, mert én ki akartam őket békíteni.

De mi ott ketten éltünk, sohasem jött be senki.

A fura h mikor ez történt még a "párom is meglepődött. "

Meg volt rémülve és lefogták, nem engedték oda.. És semmit nem mondtak mi miért van csak megjelentek a szülei számomra idegenekkel és még azzal is fenyegettek, hogy a települést is hagyjam el, különben...

Olyan nincs, hogy ellopok6egy rágót, hívnak rendőrt... De csak mert nem vagyok bejelentve.. Ellophatnak valakitől mindent!

2022. máj. 31. 11:03
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Ügyvéd nélkül nem sokat tudsz tenni....


És ugyan a bejelentés semmiféle jogot nem keletkeztet (lakáshasználati és hasonló szempontból), de a te esetedben a jogos személyes tárgyaidhoz való hozzáférést mindenképpen alátámasztotta volna...


Hol vagy most? Milyen országban??? Mikor jössz legközelebb, hogy ezeket intézni tudd?

2022. máj. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért szomszéd vagy valaki csak van, aki tanúskodna, hogy ott laktál, nem?
2022. máj. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

11!


Mi nem úgy van?


4 azaz NÉGY évig éltek együtt. Nem volt oda bejelentve. Nem voltak hivatalosan élettarsak.

2022. máj. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem válaszoltál, hogy mit értesz külföld alatt... Nyugat-Európa? Amerika? Ázsia? Afrika? Ausztrália? Melyik kontinens, melyik ország?
2022. máj. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Előtte hol éltél? És milyen kórházba tettek be?
2022. jún. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
eltűnt a kérdező... Lehet, a nővérke elvette tőle a táblagépet... ;-)
2022. jún. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!