Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Nem igazán tudtam hogy melyik...

Nem igazán tudtam hogy melyik kategóriába tegyem a kérdésem, én a politika mellett döntöttem?

Figyelt kérdés

Persze a kérdőjel csak a rendszer miatt volt.


Jogilag vajon büntethető -e, ha Orbán stilizált képével WC-papírt kezdenék gyártani?


Tényleg érdekelne!


Mi a véleményetek?


2022. jún. 8. 09:50
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

hypno-nak:


Büntető-jogban igencsak otthon vagyok, de soha nem szégyen tanulni.


Te mit tudnál erre "ráerőszakolni" a Btk-ból?

2022. jún. 8. 14:00
 12/14 hypno ***** válasza:

#11


Gondolom valamit a XXI. fejezetből, ha nagyon muszáj.

2022. jún. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Legyárthatod, csak nem biztos, hogy az ogyié megadja rá a forgalmazási engedélyt, így a tesco polcain sem lenne. Talán online lehetne arúsítani. Ha minden kötél szakad, akkor a piacon fű alatt.


Megjegyzem, hogy én nem vagyok pártkatona egyik fél oldalán sem, de se orbán se gyurcsán wc papírra nem vágyom.


Csak emlékezz a pityinker esetére hogy meghúrcolták (azóta már nagy fideszes) mert lerúgta a szobor fejét és még ott is rúgdalta a földön.


Ez egy hülye őtlet, de arra kiváló a kérdésed, hogy hergeld a fidesz tálibokat.

2022. jún. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

#13-nak:


[link]


Hergelem őket? És az hogy fogja hergelni őket, ha kiforr a koncepcióm?


Ha kell, akkor egyesével ingyen adom. Arra nyazsgem a hatóságoknak.



#12-nek:


Tételesen átnéztem a fejezet bekezdéseit, és egyiket sem lehet ráfogni, mivel a cselekmények definícióinál mindig van kizáró tényező.


Példa, közösség tagja elleni erőszak:


"vagy a lakosság egyes csoportjaihoz tartozása"


Mint politikus ez nem áll meg, ezt Dopeman példája is bizonyítja. Közszereplő.


Zaklatás:


"őt rendszeresen vagy tartósan háborgatja,"


Hozzá sem szólok.


Becsületsértés:


"közmegbízatásának teljesítésével vagy közérdekű tevékenységével összefüggésben"


Hurrá! eddig jó!


"a becsület csorbítására alkalmas kifejezést használ, vagy egyéb ilyen cselekményt követ el,"


Itt viszont ez is "elvérzett". Semmit nem teszek vagy állítok, ami megkérdőjelezhetné a becsületét.


Stb.

2022. jún. 8. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!