Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha a társasház közös képviselő...

Ha a társasház közös képviselője nem hív össze közgyűlést 3 éve, és emiatt elfogadott költségvetés sincs, akkor köteles vagyok közös költséget fizetni? Nem történik semmi, nem ellenőrizhető a befizetett összeg útja..

Figyelt kérdés

2022. jún. 14. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Váltsátok le! És a jegyzőnél tudtok eljárást indítani
2022. jún. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Most hétvégén, június 11-én megszavaztatta a közgyűléssel visszamenőleg az előző 3 év költségvetését... ez érvényes ilyen formában? (Főleg hogy május 31. a legutolsó határidő..)


Nevetséges picit...

2022. jún. 15. 11:54
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Így teszek, de alapvetően ha felszólít, akkor sem szeretnék fizetni, hiszen 3 éve nincs költségvetés. Most utólag szavaztatta meg a sok birkával egyben... De nem szeretnék pénzt adni neki 2019-2021-re. Az utcára is kiszórhatnám ennyi erővel.


Ha valaki tud ajánlani egy jó társasházi ügyvédet, azt megköszönöm.

2022. jún. 16. 13:41
 4/7 A kérdező kommentje:
Wow, ez tökéletes, hatalmas segítség, köszönöm!
2022. jún. 16. 16:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos mindenképoen fizetni kell.
2022. júl. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5


Miért kell? Mire? 3 éve nincs elfogadott költségvetés. Mire költik el a befizetett pénzem? És ki? Megannyi kérdés... :)


(Befizetem, ahogy látom, mire költik. Szerintem ez nem nagy kérés.)

2022. júl. 5. 15:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Ellopják, de behathatják ha nem fizetsz. Rugjátok ki valahogy!
2022. júl. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!