Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ezért meg fognak büntetni?

Ezért meg fognak büntetni?

Figyelt kérdés
Ma automatánál akartam betenni készpénzt a számlámra mert nem szeretem ha sok készpénz van nálam...és az egyik 1000Ft-os bankjegyre azt írta,hogy lehet,hogy hamis. Nagyon megijedtem mert még ilyen soha nem fordult elő velem. Valószínűleg boltba kaphattam,de fogalmam sincs. Nagyon meg vagyok ijedve. Most ezért megbüntetnek vagy valami?

2022. jún. 14. 20:04
 1/10 anonim válasza:
100%
Nem fognak szerintem:)
2022. jún. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%
Uram isten, én lennék a legboldogabb, ha nem milliárdos csalássorozattal vádolnának, hanem csak annyival, hogy hozzámkallódott egy feltehetòen hamis ezres.
2022. jún. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy büntetnek. Mással is előfordult ilyen.
2022. jún. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
3 as ezt magyarázd meg a rendőröknek. Drog is előfordult már másnál is véletlen mégis megbüntették.
2022. jún. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem a rendőrség az eljáró szerv ilyen esetben, hanem a bank.
2022. jún. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Erről fogok kapni értesítést,hogy most ezek után mi fog történni? Vagy, hogy intézik ezt a bankok? Nagyon stresszelek ez miatt. Még soha nem történt velem ilyen.
2022. jún. 15. 20:32
 7/10 anonim ***** válasza:
60%

A számládra átment az összeg? Az ezres valószínűleg nem, de a többi?


Ismerősöm járt így, 500 ezer forintot rakott be kb-ban az automatába, nála csak annyit írt ki, hogy "hamis pénz!".

Az hogy melyik címlet, nem tudni.

500 ezret elnyelt az automata, onnantól a többit is hamisként kezelte.

Fel kell hívni a bankot, meg kell mondani melyik automatánál történt, aztán felvesznek erről egy jegyzőkönyvet (általában szóban személyesen a bankfióknál).

Kb 10-14 nap és intézik a pénzed.

2022. jún. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A többi igen,átment.
2022. jún. 15. 20:48
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem a pénzem miatt aggódom. Jelenleg az 1000Ft veszteség a legkevesebb problémám. Csak azért idegeskedem,hogy ez miatt talán megbüntetnek vagy valami. Még soha nem volt dolgom hamis pénzel. Ezért észre sem vettem,hogy az lehet.
2022. jún. 15. 20:59
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem fog senki megbüntetni
2022. jún. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!