Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha verbális zaklatás ér a...

Ha verbális zaklatás ér a munkahelyen, és erre bizonyítékom is van, akkor autómatikusan kapok magam mellé ügyvédet ha feljelentést teszek?

Figyelt kérdés

2022. jún. 18. 22:39
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem
2022. jún. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
A feljelentéskor nem kapsz ügyvédet automatikusan, a nyomozáshoz ugyanis nincs rá szükség. Sőt, ha büntetőügy lesz belőle, akkor sem kapsz kirendelt ügyvédet, mert nem te leszel a vádló. De ha ügyvéd szolgáltatásaira vágysz, felkérhetsz rá egyet, ha kifizeted az árát.
2022. jún. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Kirendelt ügyvéd csak a vádlottnak jár, ha büntény elkövetése miatt emeltek ellene vádat. NEKED semmi esetre sem jár, mert nem a vádlott vagy, meg eleve nem büntényröl van szó.
2022. jún. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%
Milyen vádlott nyomozati szakban ti idióták? Ott gyanusított van max. Vádlott a tárgyalóteremben lesz. Látszik micsoda tudósok válaszolnak itt
2022. jún. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4-es: ahol ügyvéd kell a tárgyaláskor, ott már vádlottról beszélünk!
2022. jún. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Senki nem beszélt itt semmilyen tágyalásról
2022. jún. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha egyértelmű a bizonyíték, akkor oké, de ügyvédet nem kapsz ingyen, neked kell felfogadnod egyet. Vagy egy jogvédő szervezetet kell felkérned. Amúgy a verbális erőszak nagyon kényes téma. Legtöbbször nem nyíltan alkalmazzák, hanem kétértelmű utalások, célozgatások formájában, ami egyszerre sunyi és megalázóan arrogáns viselkedés. Hosszú távon ugyanolyan lelki kárt okoz, mint a nyílt verbális vagy fizikai erőszak.
2022. aug. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Kívánom, hogy járj sikerrel! Én is átéltem, felmondtam, de már nagyon bánom, hogy nem pereltem be őket.
2023. ápr. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Van már dönts? Mi lett az ügyből?
2023. ápr. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!