Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Itt az ideje a marihuána...

Itt az ideje a marihuána legalizálásának?

Figyelt kérdés

2022. jún. 25. 15:10
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
44 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
33%

Én MINDEN drogot engednék.


DE!!!


Csak miután legális lett a fegyver. De NEM az USA módra! Hanem mint Szlovákiában.

2022. jún. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Igazából elég lenne ha csak dekriminalizálnák.

Már azzal mind a rendőrök, akiknek már a f*szuk kivan az egésszel és ezer más fontosabb dolguk is lenne és mind a füvesek jobban járnának

2022. jún. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább az orvosi célokra való felhasználásának az engedélyezésével kezdeném az fontosabb mint a lazulni vágyók igényei. Rákosok, epilepsziások, rengeteg féle nyomorúságos állapoton segít ott ahol használhatják. Ez fontosabb lenne.
2022. jún. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Nem, sőt az alkoholt is betiltanám.
2022. jún. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%
Nem. Szigorítani kéne.
2022. jún. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
22%
Csak szigorítani.
2022. jún. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
24%
Nincs itt az ideje. És nem azért, mert káros lenne, hanem mert nem vagyunk azon a szinten, mint azok a nyugati országok. Itt hamar a 12 évesek fő élvezeti cikke lenne. (pl. én hamarabb cigiztem, mint füveztem - mert oda csak be kellett küldeni egy csövest, míg füvet azért nehezebb volt szerezni - azóta felnőttem, és így már k*rva könnyű, de akkor nem ismertem senkit)
2022. jún. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!